Litva – Bulharsko 1:1 (kon.) | Lucembursko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Estonsko 1:1 (kon.)
Černá Hora – Maďarsko 0:0 (kon.) | Norsko – Skotsko 1:2 (kon.) | Faerské ostrovy – Česko 0:3 (kon.)
Albánie – Moldavsko 2:0 (kon.) | Belgie – Rakousko 1:1 (kon.) | Portugalsko – Bosna 3:0 (kon.)
Island – Slovensko 1:2 (kon.) | Kypr – Gruzie 1:2 (kon.)
Island
1:2 (1:1)
Slovensko
Sobota 17.06.2023, 20:45 • Venue Laugardalsvöllur (Reykjavík) [Kapacita: 9 500] • Kvalifikace ME • Skupina J

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 9:9. (22:44:26)

Dnešní utkání je za námi. Ve druhé půli bylo vážnějších šancí opravdu málo, oproti prvnímu poločasu, avšak Slovensko v 69. minutě díky šťastné trefě Tomáše Suslova slaví vítězství 2:1 a důležité tři body do tabulky. Ještě si připomeňme střelce jediné branky domácích Alfreda Finnbogasona, který se trefil z penalty a střelce první branky hostů Juraje Kucky, který se krásně trefil zpoza vápna.

90+4

90+3
    Domácím se nyní vůbec nedaří založit nějakou kloudnou akci. Většina přihrávek končí buď u soupeře, nebo v zámezí.

90+2
    Ingason se dostal k míči uvnitř vápna soupeře, ale svou následnou střelou přestřelil soupeřovu branku.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Domácí se ještě snaží o vyrovnání, ale vůbec se jim nedaří se dostat do skvěle bránící obrany soupeře.

87
    Boženík se už už dostával do zakončení uvnitř vápna soupeře, avšak na poslední chvíli mu míč odkopl od nohy Ingason.

86
    Tento rohový kop však nenadělal hostům sebemenší potíže.

85
    Domácí budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.

84
    Ellertsson se snažil vybojovat penaltu, ale rozhodčí mu jasně ukazuje, že to na penaltu rozhodně nebylo.

83
    Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.

81
    Střídání v týmu Island:
    ze hřiště odchází Alfons Sampsted, přichází Saevar Atli Magnússon.

81
    Střídání v týmu Slovensko:
    ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Matúš Bero,
    ze hřiště odchází Ivan Schranz, přichází Dávid Ďuriš.

79
    Hra se momentálně pohybuje převážně na polovině hostujícího celku.

78
    H. Magnússon poslal do vápna nepřesný centr z levé strany hřiště, který skončil pouze na opačné straně hřiště v zámezí.

77
    Domácí vybojovali míč na své kopačky a nyní s ním kombinují na polovině soupeře.