Sparta – HC Slovan 2:3 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 5:1 (kon.) | Ukrajina – HS Riga 2:3 (kon.)
Salzburg – Vítkovice 0:8 (kon.) | Třinec – Sparta 2:1 (kon.) | Davos – K. Vary 1:6 (kon.)
HC Slovan – HS Riga 3:6 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 5:3 (kon.) | Třinec – Ukrajina 6:2 (kon.)
Davos – Salzburg 0:6 (kon.)
HC SLOVAN Bratislava
3:6 (0:0, 2:4, 1:2)
HS Riga
Pátek 04.08.2023, 16:00 • WERK ARENA, Třinec • President Cup

59:13
    Utnansův faul znamená dvouminutovou přesilovku pro Rigu. Rozhodčí navíc nařídili trestné střílení.

58:10
    Šurlák byl při pokusu o střelu faulován Obuksem a v závěru utkání si Slovan zahraje přesilovou hru. Obuks byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

44:41
    Slovan si zahraje přesilovku, protože Cirkins srazil na led pronikajícího Bereše. Cirkins je vyloučen na dvě minuty za hákování.

39:21
    V přerušené hře došlo před brankou Slovanu k menší šarvátce, kterou rozhodčí přerušil za cenu dvouminutových trestů. Ty obdrželi Utnans a Taliga za hrubost.

38:38
    Další přesilovka pro Rigu. Na dvě minuty za nedovolené bránění byl vyloučen Egor Burov.

37:12
    Slovan má další problém, na dvě minuty byl vyloučen Kadlečík.

27:17
    Slovan si zahraje další přesilovku, poté co Gustavs Spigulis tělem narazil Fecka. Lotyšský hráč dostal dvě minuty za faul kolenem.

19:42
    Dvojnásobná přesilovka Rigy se zmenší. Na dvě minuty za podrážení byl vyloučen Leopols Arenbergs.

18:29
    Se Slovanem to vypadá ještě hůř, protože Floriš vyhodil puk na tribunu. Riga bude hrát dvojnásobnou přesilovku.

18:17
    Riga si zahraje přesilovou hru. Na dvě minuty byl vyloučen obránce Slovanu Oliver Ružanský za podrážení.

12:22
    Přesilovka Slovanu končí. Samuel Šramatý byl vyloučen na dvě minuty za hákování. Bude se hrát ve čtyřech.

11:33
    Slovan si zahraje přesilovou hru. Na trestnou lavici zamířil hráč Rigy.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 29. Vida (Požgay, Taliga), 33. Vida (Taliga, Tomaškovič), 53. Stankovien (Válek, Trebula) – 35. Cirkins (Sprieslis), 35. Cirkins (Berkis), 38. Kuzmins (Polis, Utnans), 39. Gabriels (Spigulis, Utnans), 47. Utnans (Obuks), 50. Cirkins (Obuks, Arenbergs)

HC SLOVAN Bratislava: Hornáček (Henriquez) – Floriš, Požgay, Bereš, Ružanský, Chalmovský, Mišovič, Tomaškovič – Kadlečík, Válek, Stankovien, Trebula, Slovák, Taliga, Vida, Šurlák, Haborák, Ďurišin, Fecko, Jánošík, Potočka, Truchlý, Burov, Šramatý.
    HS Riga: Kravalis (Kufterins) – Arenbergs, Glaznieks, Meiksans, Strauss, Gerandansm Grinberbs, Jaks, Sarts – Spigulis, Sprieslis, Cirkins, Berkis, Utnans, Povsaks, Jelisejevs, Ratimus, Kuzmnis, Polis, Rots, Obuks.