Mountfield HK – Jihlava 3:4 (0:2 po s.n.) | Plzeň – Mannheim 5:2 (kon.)
5:2 (2:1, 0:1, 3:0)
Adler Mannheim
Čtvrtek 10.08.2023, 14:00 • LOGSPEED CZ Aréna • Přípravné zápasy dorostu

To je ode mě pro tentokrát vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního dnes se s vámi loučím, mějte se hezky. (16:11:13)

Je za námi další přípravné utkání plzeňských dorostenců. Plzeň ho zvládla vyhrát 5:2, čímž ukořistila šestou výhru v řadě. Mannheim nicméně nedal svou kůži lacinou, o všem rozhodla Škodovka až ve třetí třetině, kterou vyhrála 3:0.

59:56 David SLAČÍK - 5:2

59:56
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Je definitivně rozhodnuto! DAVID SLAČÍK se zmocnil kotouče, který poté dovezl až do opuštěné hostující brány. Bez asistence.

59:40
    Plzeňané vyhodili kotouč přes všechny čáry, zakázané uvolnění se kvůli oslabení pískat nebude.

59:31
    Hosté to zkusí při hře bez brankáře v šesti.

Oddechový čas pro tým Adler Mannheim.

59:31
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
    Chasák – 2 min., vysoká hůl.

59:01
    Plzeň drží puk v útočné třetině, vypadá to, že domácí hokejisté tento zápas zvládnou dovést do vítězného konce.

58:16
    Robert Amstrong se pokoušel o vstřelení kontaktní branky, jenomže jeho rána z vrcholu pravého kruhu byla nepřesná.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:15
    Plzeň si konec utkání zatím svědomitě hlídá, hosté se nemohou dostat do většího herního tlaku.

56:27
    Janu Chasákovi to se již povedlo, ale jeho pokus od pravého mantinelu Saffran v pohodě vyráží svým betonem do rohu ledové plochy.

56:01
    Antonín Klatovský za hostující brankou obráncům motal hlavy, avšak zakončit nakonec plzeňský útočník nestihl.

55:16
    Max Penkin je dnes hodně aktivní, možná nejlepší hráč Mannheimu, avšak ani on nyní nenašel recept na Šátavu, ten proti jeho ráně krátce za modrou čárou zasáhl svou lapačkou.

54:46

54:45
    Další snahu Mannheimu zastavuje ofsajd.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 5. Úbl (Slačík), 7. Klatovský (Úbl, Fiala), 49. Slačík (Reisnecker), 49. Tománek (Fehér), 60. Slačík – 8. Wischnenko (Penkin), 24. Penkin (Segeth)

HC Škoda Plzeň: Šátava (Poustka) – Hanzlík, Černý, Šulan, Reisnecker, Matějka, Fiala – Slačík, Klatovský, Úbl, Fodor, Bělik, Tománek, Chasák, Hanzák, Fehér, Pitter, Křepel.
    Trenér: Michal Straka.

Adler Mannheim: Saffran (Henig) – Buchsch, Pellizzari, Kettier, Kühner, Wischenko, Bicker, Korobkin – Kohans, Struck, Werle, Permitin, Segeth, Hartmann, Komirist, Fomenko, Root, Penkin, Amstrong, Miglans, Michel, Arzt.
    Trenér: Adam Borzecky.

Rozhodčí: Hacaperka – Brtník, Kaiser