Vyškov – Chomutov 7:6 (kon.) | Letňany – Maďarsko 0:0 (zruš.) | Sparta – Eisbären 4:1 (kon.)
Benátky n/J – Kobra 3:2 (po pr.) | Písek – Milevsko 4:2 (kon.) | Králi – Rimavská Sobota 0:1 (kon.)
Fribourg – Liberec 4:3 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
HC Kobra Praha
Středa 30.08.2023, 18:00Přípravné zápasy

Skončilo utkání, ve kterém benátecký tým po prodloužení zdolal druholigového konkurenta – pražskou Kobru. (20:13:36)

61:01 HOZÁK - 3:2

61:01
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku! JIŘÍ HOZÁK si spravil chuť o malou chvilku déle, když se chopil puku v útočném pásmu, najel před Ondríka, kterého si položil a bekhendem dostal puk do branky. Asistence: Lukáš Kučera.

60:44
    Hozák vyrazil do rychlého kontru, jeho střelu vyráží Ondríkova lapačka.

60:01

Ve třetí třetině domácí hráči dokázali vyrovnat a poslat zápas minimálně do prodloužení.

60:00

59:50
    Drábovu střelu vyrazil Hradiský jen před sebe, domácí ale odehráli puk do rohu kluziště.

58:59
    Domácí jsou v závěru pod tlakem, nedaří se jim odehrát kotouč z vlastní třetiny.

57:53
    Klodnerovu střelu od modré tečoval Antoš mimo branku.

57:07
    Nepříjemně tečovaná střela padala před Hradiského, který si ale dokázal poradit.

55:55
    Dlouhá přihrávka směřovala na Vlčka, který ale nezpracoval kotouč.

55:02
    Vyloučený Matuška je na ledě.

54:44
    Dvořákovu střelu z kruhu Ondrík neudržel, puk se ale vykutálel vedle tyčky.

54:36
    Puk je v ochranné síti, vhazovat se bude před Ondríkem.

54:26
    Řepíkovu přihrávku nedokázal před Ondríkem tečovat zaparkovaný Antoš.

53:41
    Řepík zamíchal pukem a z mezikruží vystřelil. Ondrík má kotouč ve svém klíně.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 40. Husák (Kusý, Dvořák), 49. Antoš (Kučera, Král), 62. Hozák (Kučera) – 19. Šťastný (Šteiner, Bříška), 28. Šťastný (Bříška, Šteiner)

HC Benátky nad Jizerou: Hradiský (Hofman) – Němeček, Čížek, Kuna, Klodner, Haspeklo, Antoš – Řepík, Kučera, Hozák – Havlas, Král, Dvořák – Kusý, Husák, Hejňák – Plíšek.
    Trenér: Novák

HC Kobra Praha: Ondrík (Kmec) – Dráb, Šteiner, Pelant, Holý, Mulač, Vágner – Houška, Bříška, Šťastný – Matuška, Petrák, Vlček – Holaník, Janča, Míšek – Fibigr.