BO Ostrava – VUT Cavaliers Brno 4:2 (kon.) | Akademici Plzeň – Black Dogs Budweis 3:4 (po pr.)
BO Ostrava Vítkovice Steel
4:2 (3:2, 1:0, 0:0)
VUT Cavaliers Brno
Středa 30.08.2023, 19:00 • Multifunkční hala Vítkovice • Tipsport UNI CUP • Předkolo

Je za námi první zápas předkola Tipsport UNI CUPU, ze kterého do dalšího kola postupují domácí BO Ostrava Vítkovice Steel.

Vítězství se nerodilo lehce ve třetí minutě totiž poslal hosty do vedení LEŠÁK, na jeho branku odpověděl o šest minut později GŘEŠÍK. Na 2:1 navýšil domácí Potočný, ale pár minutek později vyrovnal CEKR. Poslední branku jsme viděli v poslední minutě z hole ZAPLETALA, která ukončila první dějství na stavu 3:2 pro domácí. V druhé třetině navýšili domácí na konečných 4:2 zásluhou Sysaly. (21:14:28)

59:53
    V závěru utkání byl ještě v offsidu chycen jeden z hostí.

59:20
    Hosté by rádi odvolali brankáře, nicméně se jim však nedaří držet puk na svých hokejkách.

58:05
    Oddechový čas pro tým VUT Cavaliers Brno.

58:05
    Máme tu poslední dvě minuty utkání a vhazovat se bude před brankou domácích.

55:10
    Hra je teď nahoru-dolu. Vidíme útočné žně od obou týmů.

51:54
    Hráči Ostravy nevyužili přečíslení 2 na 1, obránce hostí jim totiž zakončení překazil dobrým obranným zákrokem.

51:03
    Zakázané uvolnění domácích znamená, že v tlaku bude pokračovat tým z Brna.

48:08
    Dlouho se v pěti nehrálo. Oba týmy si alespoň nacvičí různé přesilovkové situace, kterých jsme dnes už viděli požehnaně.

47:33
    Vyloučení v týmu BO Ostrava Vítkovice Steel:
    . – 2 min., podrážení.

47:20
    Čas dlouhé přesilovky právě vypršel a oba týmy již hrají v plném počtu.

46:02
    Útok hostí končí, jelikož se jejich útočník nacházel v brankovišti.

44:55

44:10
    Při hře 4 na 4 se po dobré kličce dostal do dobré palebné pozice hráč domácích. Jeho pokus golman vykryl.

43:30
    Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno:

43:16
    O první střelu dlouhé přesilovky se postaral z dálky brněnský Cekr. Brankář problém neměl.

Aleš Racek

Branky a nahrávky: 10. Gřešík, 13. Potočný, 20. Zapletal, 31. Sysala – 3. Lašák, 16. Cekr