BO Ostrava – VUT Cavaliers Brno 4:2 (kon.) | Akademici Plzeň – Black Dogs Budweis 3:4 (po pr.)
Akademici Plzeň
3:4 (0:1, 1:2, 2:0 - 0:1)
Black Dogs Budweis
Středa 30.08.2023, 19:30 • Plzeň, LOGSPEED CZ Aréna • Tipsport UNI CUP • Čtvrtfinále

Já děkuji za pozornost a u příštích přenosů se těším na počtenou! (21:39:55)

Do semifinále Uni Cupu postupují Českobudějovičtí Černí Psi. Náskok, který si vypracovali přes dvě třetiny, kdy vedli 3:1 ztratili, nicméně v prodloužení si ho vzali zpět a to znamená jediné – postup do semifinále přípravného Uni Cupu.

60:49
    Tým BLACK DOGS Budweis právě vstřelil branku! Autorem branky je TOMÁŠ VOCHOZKA. Plzeňští zariskovali, nahrávali riskantně a to se jim vymstilo. Šimon Masopust krásnou zadovkou nahrál Vochozkovi a ten už se nemýlil. Výborným blafákem zakončil a poslal Černého tzv. "na párek."

60:01
    Úvodní vhazování vyhrává Plzeň.

60:01

60:00

59:22
    Marek Princl mohl dorazit kotouč do poloprázdné branky, byl možná příliš v úhlu, ale puk prostě do branky nedostal.

59:08
    Reitspies posílá příhru na Malého.

58:00
    Málem jsem to zakřikl, Šibra zaútočil a vypálil na Váchu, ten jeho pokus kryje.

57:53
    Oba týmy si dávají pozor na zadní vrátka.

57:03
    Jihočeši se ženou dopředu, ale akci nedotáhli do konce.

56:37
    Plzeň zkoušela přihrát zleva přes osu doprava ale přirávka bla zblokována a černý knedlík chytil Vácha do lapačky.

56:01
    Znovu agilní a aktivní Reitspies, ten je dnes asi nejlepší hráč na ledě.

54:30
    Vidíme pěkný hokej, hodně šancí, rychlost, kombinace a kvalita. To je dnešní měření sil.

54:04
    Budějovice se na chvíli ocitli v útoku, už je ale kotouč zase u nich v pásmu.

53:14
    Domácí opět v náporu. Jsou lepším týmem ve třetí třetině. Hrají více do útoku, tvoří a zkouší.

52:20
    Tým Akademici Plzeň právě vstřelil branku! Autorem branky je DANIEL ŠIŠKA. Jedna přihrávka, druhá kolem nohou na volného Šišku a ten trefil puk nad lapačku Váchy. Aistence: Jakub Šucha, Jan Šibra.

51:46
    Icing Budějovic.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 28. Reitspies (Princl), 41. Pánek, 53. Šiška (Šucha, Šibra) – 19. Krcho, 26. Vochozka, 32. Masopust Š., 61. Vochozka (Š.)

Akademici Plzeň: Černý (Bíma) – Říha, Králíček, Votoupal, Sýkora, Gažík, Malý, Matoušek, Morawetz, Roubal, Sysel, Kala, Štochl, Jánský, Rejzek, Princl, Šiška, Soukup Reitspies, Pánek, Šucha
    Trenér: Jan Setikovský

Black Dogs Budweis: Ludvík (Vácha) – Novák, Rolínek, M. Masopust, Kubeš, Kohout, Hubáček, Š. Masopust, Kovaříček, Pinkas, Krtek, Hrůša, Janoch, Anderle, Krcho, Vavřík, Přívozník, Svoboda
    Trenér: David Oulík

Rozhodčí: Turhobr – Uhlík, Malý