Modré Krídla – Kolín 2:4 (kon.) | Motor ČB – Black Wings Linz 7:3 (kon.) | Slavia – Kladno 4:2 (kon.)
Třebíč – Chomutov 3:1 (kon.) | Znojmo – Jihlava 1:4 (kon.) | Vsetín – Nitra 2:3 (kon.)
Prostějov – Banská Bystrica 5:2 (kon.) | Sokolov – K. Vary 1:4 (kon.) | Pardubice B – Letňany 4:2 (kon.)
HC Slovan – Kometa Brno 2:6 (0:3 po s.n.) | Zvolen – Poruba 2011 3:4 (1:2 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Vel. Meziříčí 1:2 (kon.)
Kopřivnice – Nový Jičín 5:4 (po pr.) | Žďár n/S – Vrchlabí 2:7 (kon.) | Děčín – Benátky n/J 3:1 (kon.)
Cheb – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Vlci Žilina 2:4 (kon.) | Trenčín – Zlín 2:5 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Mostečtí Lvi 5:8 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 4:6 (kon.) | Davos – Litvínov 0:3 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
5:4 (2:2, 1:2, 1:0 - 1:0)
HK Nový Jičín
Čtvrtek 31.08.2023, 18:00 • Kopřivnice, Zimní stadion • Přípravné zápasy

To je dnes ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (20:21:09)

Vyrovnané utkání dospělo až do prodloužení, ze kterého odchází jako šťastnější tým Kopřivnice. Ďáblové tak po nevydařeném utkání v Havířově prohrávají podruhé v řadě. Naopak Kopřivnice před svými diváky ještě neprohrála.

62:54
    Kopřivnice právě vstřelila branku! MICHAL VELECKÝ si udělal prostor ke střele a přesným zakončením rozhoduje o vítězi dnešního utkání. Asistence: Vojtěch Pindel.

62:25
    Šimonů podržel svůj tým dalším skvělým zákrokem, tentokrát se přesunul proti střele Matěje Macha.

61:53
    Konečný nezpracoval přihrávku Kafky.

61:33
    Šimonů předvedl skvělý zákrok ramenem proti střele Veleckého.