Mountfield HK – K. Vary 3:2 (kon.) | Zlín – Jihlava 5:0 (kon.) | Č. Budějovice – Litvínov 6:3 (kon.)
Plzeň – Mladá Boleslav 3:4 (po pr.) | Olomouc – Kometa Brno 2:3 (po pr.) | Pardubice – Třinec 2:4 (kon.)
Přerov – Vítkovice 4:2 (kon.) | Sparta – Liberec 4:5 (kon.)
HC Sparta Praha
4:5 (1:1, 1:1, 2:3)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 31.08.2023, 18:45 • Sportovní hala Fortuna, Praha - Holešovice • DHL Extraliga juniorů • Skupina Západ

Dnešní utkání zakončil liberecký gól na 5:4, který vstřelil třináct vteřin před koncem Lukáš Plos. Ten v dnešním zápase skóroval dvakrát. Mezi další střelce této třetiny se z hostů řadí ještě Radek Janata a Mikuláš Jenčovský. Domácí tým se ale nevzdal a v této třetině nastřílel dvě branky. Góly si připisují Andrej Fábry a Ondřej Hrabík.

Utkání bylo ve výsledku silově velmi vyrovnané a dnešek byl napínavý pro obě strany.

------
    Děkujeme za sledování dnešního přesnou a brzy na počtenou! (21:28:38)

60:00
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha:
    Filip Šindelek – 2 min., vysoká hůl.
    59:47 Lukáš PLOS - 4:5

59:47
    Liberec právě vstřelil branku!
    V závěru zápasu se nad Kalistovo rameno trefil LUKÁŠ PLOS a zvyšuje tak vedení. Asistence: Vojtěch Hois a Jakub Ehrenberger

59:28
    Ofsajd Sparty.

59:10
    Královu střelu od modré vyráží Kalista maskou.

59:00
    Poslední minuta utkání.

58:47
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká David Hrubý.

58:47
    Oddechový čas pro tým Bílí Tygři Liberec.
    58:20 Andrej FÁBRY - 4:4

58:20
    Sparta právě vstřelila branku!
    Kapitán domácích ANDREJ FÁBRY využil risku bez brankáře a vyrovnává tak skóre. Asistence: Jakub Žmola a Jan Krupička

58:04
    Oddechový čas pro tým HC Sparta Praha.

58:04
    Samsonovu dělovku z pravého kruhu chytá Schnattinger.

56:15
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
    Vojtěch Hois – 2 min., podrážení.
    55:53 Radek JANATA - 3:4

55:53
    Liberečtí se dostali do prostoru před Kalistou a z dorážky se trefil za brankáře soupeřů RADEK JANATA. Asistence: Vojtěch Pilíšek

54:53
    Šindelkova střela přizvednuta do ochranné sítě.

54:37
    Zakázané uvolnění hostů.

Lucie Citterbartová

Branky a nahrávky: 14. Holeček (Samson, J. Červenka), 32. Novák, 43. Hrabík (J. Tůma, Daníček), 59. Fábry (Žmola, Krupička) – 5. Plos (Jenčovský), 39. S. Jansa (Prokůpek, Křížek), 42. Jenčovský, 56. Janata (Pilíšek), 60. Plos (Hois, Ehrenberger)

HC Sparta Praha: Kalista (Vedral) – T. Bartoň, J. Tůma, Samson, J. Červenka (A), David (A), Šindelek, Culek – Hrabík, Hamršmíd, Žmola – Vašíček, Novák, Krupička – Holeček, Fábry (C), Daníček – Hrubý, Odehnal.
    Trenér: Tomáš Netík

Bílí Tygři Liberec: Schnattinger (Hambálek) – Ehrenberger, Jarabko, Meisel, A. Král, Pilíšek, Hladík, Macháček – Hois (A), Jenčovský (C), S. Jansa – Prokůpek, Janata (A), Plos – Vološín, Křížek, Hrabčák – Pekař, D. Pérez.
    Trenér: Valdemar Jiruš