Modré Krídla – Kolín 2:4 (kon.) | Motor ČB – Black Wings Linz 7:3 (kon.) | Slavia – Kladno 4:2 (kon.)
Třebíč – Chomutov 3:1 (kon.) | Znojmo – Jihlava 1:4 (kon.) | Vsetín – Nitra 2:3 (kon.)
Prostějov – Banská Bystrica 5:2 (kon.) | Sokolov – K. Vary 1:4 (kon.) | Pardubice B – Letňany 4:2 (kon.)
HC Slovan – Kometa Brno 2:6 (0:3 po s.n.) | Zvolen – Poruba 2011 3:4 (1:2 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Vel. Meziříčí 1:2 (kon.)
Kopřivnice – Nový Jičín 5:4 (po pr.) | Žďár n/S – Vrchlabí 2:7 (kon.) | Děčín – Benátky n/J 3:1 (kon.)
Cheb – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Vlci Žilina 2:4 (kon.) | Trenčín – Zlín 2:5 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Mostečtí Lvi 5:8 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 4:6 (kon.) | Davos – Litvínov 0:3 (kon.)
HC Slavia Praha
4:2 (0:2, 1:0, 3:0)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 31.08.2023, 17:30 • Zimní stadion Eden, Praha • Přípravné zápasy

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (19:47:05)

Slávisté porážejí Kladno po čtyřgólovém obratu 4:2. Rytíři přitom v 15. minutě vedli 2:0, sešívaní ale ve druhé třetině snížili a třemi brankami v poslední části oplatili Středočechům porážku z prvního přípravného zápasu. Ve třetí třetině se trefili Filip Eliáš, Lukáš Strnad a Lukáš Žejdl, který se dnes trefil dvakrát. Výborný výkon předvedl i Roman Málek, jenž chytil několik tutovek hostů.

59:05
    Rytíři ještě tráví poslední minutu v útočném pásmu a dál ostřelují Málkovu bránu.
    58:18 ŽEJDL - 4:2

58:18
    Slavia právě vstřelila branku!
    Už to vypadalo, že sešívaní o puk přijdou, ale u kladenské střídačky k němu dobruslil LUKÁŠ ŽEJDL a z otočky trefuje prázdnou hostující klec. Bez asistence.

57:38
    Kulda bekhendem minul prázdnou branku, Rytíři se pak kotouče zmocňují.

57:23
    Kladno po oddechovém čase odvolává Bowa a bude hrát v šesti!

57:23
    Oddechový čas pro tým Rytíři Kladno.

57:23
    Beran odstavil Stejskala a nahrnul se na Málka, který předvedl další důležitý zákrok!

56:23
    Veberovu střelu dorážel před Málkem Strnad, slávistický brankář ale předvedl důležitý zákrok.

55:27
    Všetečka se Slavíkem ostřelovali Bowovu branku, oba ale minuli.

54:15
    Slávisté poctivě brání ve středním pásmu a Rytíři se těžko dostávají k šancím.

51:34
    Hrdinkovi se rána nepovedla, Rytíři následně vyhazují na icing.

51:18

50:17
    ... a podobně jako o pár chvil později Málka neprostřelil, resp. teď netrefil ani branku.

49:54
    Žovinec málem způsobil brejk Frolíka, který ale neměl potřebnou rychlost...

49:18
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Kusý.

48:26
    Až teď Málek raději puk přidrží, vhazuje se po jeho pravici.

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 29. Žejdl (Stejskal, Holý), 45. Eliáš (Brož, Slavík), 47. Strnad (Labuzík, Slavíček), 59. Žejdl – 10. Bláha (Klikorka, Frolík), 15. Beran (Klepiš, Frolík)

HC Slavia Praha: Málek (Pittr) – Eliáš, Hrdinka, Stejskal, Holý, Žovinec, Křepelka – Průžek, Žejdl (C), Kulda – Všetečka, Slavík, Brož – L. Strnad, Labuzík, Slavíček – Havrda, Tichý, Simon
    Trenér: Daniel Tvrzník

Rytíři Kladno: Bow (Brízgala) – Dotchin, Martenet, Ticháček, Hejda, Klikorka, Veber – Kusý, Frolík, J. Strnad – Sideroff, Klepiš, Jarůšek – Babka, Pytlík, Bláha – Beran, Melka, Kouba
    Trenér: Otakar Vejvoda