Karabach – Olimpija Lublaň 1:1 (kon.) | Aris Limassol – Slovan Bratislava 6:2 (kon.) | Šeriff Tiraspol – KÍ Klaksvík 2:1 (kon.)
Zorja Luhansk – Slavia 2:1 (kon.) | Sparta – Dinamo Záhřeb 4:1 (kon.) | Ajax – Ludogorec 0:1 (kon.)
Čukarički – Olympiakos 0:3 (kon.) | Lugano – St.Gilloise 0:1 (kon.) | Aberdeen – Häcken 1:3 (kon.)
Zrinjski Mostar – Linz 1:1 (kon.)
Aris Limassol
6:2 (3:1)
ŠK Slovan Bratislava
Čtvrtek 31.08.2023, 19:00 • New Limassol Stadium, Limassol • Evropská liga (předkola) • Play-off

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 11:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 9:11. (21:15:30)

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou!

Na Aris Limassol tak čeká základní skupina Evropské ligy, slovenský klub si zahraje „pouze“ Evropskou konferenční ligu.

Celkový výsledek dvojzápasu je tedy 7:4 pro kyperský celek.

Je konec! Slovan Bratislava nedokázal potvrdit dobrý domácí výsledek a v odvetě padl s kyperským Arisem ostudně 2:6.
    Domácí byli od začátku lepší, úvodní šance Limassolu však pokryl brankář z Kanady v dresu Slovanu Borjan. Skóre se tak poprvé měnilo až v 21. minutě, když se do centrované přihrávky opřel Yannick Gomis a brankář bratislavského celku byl bez šance. O tři minuty později pak navýšil náskok domácích slovenský středopolař v barvách Arisu Julius Szöke, který se trefil přesně k pravé tyčce Borjanovy branky. Vyrovnaný stav pak ve 37. minutě zařídil slovenský snajpr Dávid Strelec, který využil skvostnou nahrávku Kucky a ve skluzu skóroval. Hosty pak ale v sedmé nastavené minutě první půle šokoval znovu Yannick Gomis, který v obložení dvou hráčů svou hlavičku po rohu umístil ke vzdálenější tyči.
    Ve druhém poločase pak hned v 51. minutě dokonal hattrick Gomis, který neměl problém s dorážkou Mayambelovy střely, která skončila na břevně. Na 5:1 pak v 67. minutě zvýšil Mayambela, ke kterému se odrazil míč po zákroku brankáře Slovanu a s prázdnou brankou nepohrdl. A šestý gól domácích vstřelil o pět minut později střídající Morgan Brown, který přeloboval brankáře hostů. V 89. minutě pak sice skóroval utajenou střelou arménský fotbalista ve službách bratislavského týmu Tigran Barseghyan, to už však bylo vše a zápas tak skončil 6:2 pro domácí Aris.

90+7

90+7
    Zápas se už jen dohrává.

90+6
    Ke střele se prodral Filip Lichý, brankář Alves však předvedl parádní zákrok a střelu mířící k pravé tyči vyrazil na rohový kop.

90+5
    A i v tento moment budou hosté dávat kulatý hrací předmět do hry.

90+4
    Klička Abubakarimu nevyšla, Slovan však bude vhazovat na útočné polovině.

90+3
    Teď však Yago nepřihrál přesně a míč tak získává soupeř.

90+2
    Ve druhé nastavené minutě kombinuj s míčem hráči v zeleno-bílých dresech, tedy Aris.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.
    89. BARSEGHYAN - 6:2

89
    Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
    Tak slovenský celek přeci jen snižuje! Skvěle to na levé straně udělal jeden z hráčů Slovanu, který dokázal zkrotit těžkou přihrávku a poté nahrál mezi nohama soupeře na TIGRANA BARSEGHYANA, který svou střelou na přední tyč možná i trochu překvapil brankáře Alvese.

87
    Do průniku na pravé straně se až k zakončení dostal Slovák Vojtko, svůj pokus však nezamířil mezi tři tyče.

86
    Po rozehrávce nakrátko to z dálky zkoušel Moucketou-Moussounda, jeho pokus však minul bránu gólmana Milana Borjana o hodně.

85
    Další střídající hráč Babicka s číslem 80 na dresu se nechal faulovat a domácí celek může rozehrávat standardku z pravé strany hřiště.

Matěj Skula

Branky: 21. Gomis, 24. Szöke, 45+7. Gomis, 51. Gomis, 67. Mayambela, 72. Brown – 37. Strelec, 89. Barseghyan

Karty:   53. Szöke (ALI) – 22. Kankava (SBA), 45+1. Wimmer (SBA), 54. Tolić (SBA)

Střely na branku: 11:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 9:11.
    Aris Limassol: Vaná Alves (C) – Boakye (62. Brown), Brorsson (79. Urošević), Yago, Caju – Szöke, Struski – Mayambela, Gomis (79. Babicka), Montnor (46. Bengtsson)– Stepinski (62. Moucketou-Moussounda)
    Náhradníci: Chrysostomou, Sofroniou – Dimitriou, Špoljarić

Trenér: Aleksey Shpilevskiy

ŠK Slovan Bratislava: Borjan – Blackman, Bajrić, Wimmer, Lovat (70. Vojtko) – Kucka (C), Kankava, Tolić (58. Abubakari) – Zuberu (58. Čavrič), Strelec (70. Lichý), Marcelli (58. Barseghyan)
    Náhradníci: Hrdina, Trnovský – Agbo, Kashia, Križan, Pauschek, Savvidis

Trenér: Vladimír Weiss st.