Pelicans Lahti – Třinec cz 1:3 (kon.) | Ilves – Vítkovice cz 3:2 (2:0 po s.n.) | Rauma – Mannheim 0:6 (kon.)
Växjö – Biel 4:0 (kon.) | Rapperswil – Košice 5:2 (kon.) | Mnichov – Innsbruck 9:2 (kon.)
Färjestad – Aalborg 8:0 (kon.)
konec
Växjö Lakers
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
EHC Biel-Bienne
Neděle 10.09.2023, 15:30 • Vida Arena, Växjö • Hokejová Liga mistrů • 4. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  58:19 KOSSILA - 4:0
   
  58:19
  Växjö právě vstřelilo branku! Máme hotovo! KALLE KOSSILA v tísni poslal kotouč do prázdné hostující branky a pečetí vítězství svého týmu. Asistence: Marcus Sylvegård, Manuel Ågren.
  22:41 LUNDBERG - 3:0
   
  22:41
  Växjö právě vstřelilo branku! Domácí hokejisté vedou už o tři branky! MARTIN LUNDBERG stál v útočném pásmu na správném místě, když si počkal na přihrávku od svého spoluhráče a posléze jen usměrnil svou čepelí hole touš do sítě. Asistence: Dylan McLaughlin, Tobias Rieder.
  14:01 ÅGREN - 2:0
   
  14:01
  Växjö právě vstřelilo branku! Štěstí pro domácí, smůla pro hostující celek! Kossila se včas zorientoval u tyčky, posléze plácl do kotouče, který usměrnil do sítě připravený MANUEL ÅGREN. Växjö vede už o dvě branky. Asistence: Kalle Kossila, Brian Cooper.
  09:02 R. ROSÉN - 1:0
   
  09:02
  Växjö právě vstřelilo branku! Domácí zůstali usazeni v tlaku a máme tu první branku v utkání. Kossila skvěle načasoval přihrávku ROBERTU ROSÉNOVI a švédská stálice ve službách Växjö poslala kotouč do odkryté branky. Asistence: Kalle Kossila, Noah Östlund.

  Petr Pavlík

  Branky a nahrávky: 10. R. Rosén (Kossila, Östlund), 15. Ågren (Kossila, Cooper), 23. Lundberg (McLaughlin, Rieder), 59. Kossila (M. Sylvegård, Ågren)


  Växjö Lakers: Larmi (Åhman) – Lowe, Giuttari, G. Carlsson, Persson, Martinsson, B. Cooper, E. Rosén – E. Sylvegård, R. Rosén, Blichfeld – Ågren, Kossila, M. Sylvegård – Rieder, Östlund, McLaughlin – Eriksson, M. Lundberg, Gustafsson.
  Trenér: Jörgen Jönsson

  EHC Biel-Bienne: van Pottelberghe (Säteri) – Grossmann, Yakovenko, Pokka, Rathgeb, Forster, Burren, Delémont, Christen – Rajala, J. Sallinen, Kessler – Reichle, Haas, Hofer – Brunner, Reinhard, Stampfli – Derungs, Schläpfer, Tanner.
  Trenér: Petri Matikainen

  Rozhodčí: Björk, Holm – Nilsson, Nyqvist

  Diváci: 2 648
  ocianews.com