Heidenheim – W. Brémy 4:2 (kon.) | Darmstadt – Mönchengladbach 3:3 (kon.)
1.FC Heidenheim 1846
4:2 (2:0)
Werder Brémy
Neděle 17.09.2023, 15:30 • Voith-Arena (Heidenheim) • Německá Bundesliga • 4. kolo

90+1
    Odchází střelec první branky zápasu Kleindienst, místo něj přichází Keller.

84
    Posílení útoku, hosté nemají na co čekat. Ze hřiště odstupuje Groß, místo něj přichází Njinmah.

82
    Ze hřiště odchází autor dvou branek a jeden z nejlepších hráčů na hřišti Dinkci, místo něj přichází Sessa. Ze hřiště odchází i velmi aktivní Beste, místo něj přichází Pick.

73
    První střídání i na straně domácích. Ze hřiště odstupuje Theuerkauf a Pieringer, místo nich přichází Beck a Thomalia.

65
    Další střídání na straně hostů. Ze hřiště odstupuje Woltemade, místo něj přichází Borré.

46
    Hned trojí střídání o poločase připravil hostující trenér. Na hřišti už není Kownacki, Jung a Friedl, místo nich na druhý poločas přichází Ducksch, Deman a Veljković.

David Bochňák

Branky: 5. Kleindienst (pen.), 44. Dinkci (Kleindienst), 68. Dinkci (Beste), 75. Beste (Kleindienst) – 49. Ducksch (pen.), 64. Weiser (Deman)

Karty:   51. Traoré (HEI)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 15:7. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 21:9.
    1.FC Heidenheim 1846: K. Müller – Föhrenbach, Siersleben, Mainka (C), Traoré – Beste (82. Pick), Theuerkauf (73. Beck), Maloney, Dinkci (82. Sessa) – Kleindienst (90+1. Keller), Pieringer (73. Thomalla).
    Náhradníci: Eicher – Dovedan, Schimmer, Schöppner.

Trenér: Edin Teržič

Werder Brémy: Pavlenka – Jung (46. Deman), Friedl (46. Veljković), Stark, Pieper, Weiser – Stage, Groß (84. Njinmah), Schmid – Woltemade (65. Borré), Kownacki (46. Ducksch).
    Náhradníci: Zetterer – Bittencourt, Lynen, Rapp.

Trenér: Ole Werner

Rozhodčí: Patrick Ittrich – Norbert Grudzinski, Lasse Koslowski