3:0 (1:0)
FC Táborsko akademie
Pátek 29.09.2023, 18:00 • Kurketova • Česká fotbalová liga (A) • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky ČFL. V tomto zápase proti sobě nastoupí Písek a Táborsko.

Oba kluby mají po osmi odehraných zápasech shodně osm devět bodů. V tabulce je Táborsko desáté, Písek jedenáctý. Táborsko poslední zápas vyhrálo Bohemians B porazilo díky brance Svatka ze 71. minuty. Písek nestačil v minulém kole na České Budějovice B 1:4.

FC Písek: Lerch – Vokurka, Kašpar, Belej, Bicenc, Arzberger, Běloušek (C), Voráček, Sajtl, Koreš, Dohnal
    Náhradníci: Lukeš – S. Novák, Tlupa, Uher, Pech, Štěch, Kašpírek
    Trenér: Milan Nousek

FC SILON Táborsko B: Kerl – Šplíchal, Brabec, Kopřiva, Vysušil, Schramhauser, Javorek, Nešický (C), Zeman, Svatek, M. Novák
    Náhradníci: Matoušek – Ede, Slavík, Vozihnoj, Alozie, Schindler, Kubovský
    Trenér: Petr Janota

Rozhodčí: Šálková – Duda, Špindlerová.

1

1
    Domácí hrají ve žlutomodré kombinaci dresů, hosté mají modréů.

1
    Domácí rozehrávají od své branky, Spajtl hledal přihrávkou spoluhráče, ale hosté si dokázali poradit.

3
    Písek se dostal k zakončení, ale po centru před branku byla hlavička nepovedená.

3
    Rozehrávat bude brankář Kerl.

4
    Souboje o balon probíhají nyní na polovině hrací plochy, následně domácí rozehrávají od své branky.

4
    Podle všeho domácí Kašpar se dostal k míči před brankou, ale gólman zasahovat nemusel. Míč končí výrazně vedle branky.

6
    Domácí hráč se nyní pokoušel dostihnout míč po šikovné přihrávce spoluhráče, ale neměl rychlost.

8
    Hraje se především na polovině hrací plochy, optickou převahu a častěji na míči jsou domácí.

10
    Brankář Táborska nyní po nepřesné akci Písku bude rozehrávat od své branky.

12
    Mnoho fotbalové krásy jsme zatím v tomto zápase neviděli.

14
    Táborsko vybojovalo vhazování na polovině hrací plochy, pokoušelo se propracovat se do střelecké pozice, ale to se nepodařilo.

15
    Úvodní čtvrthodina hry je pryč, zatím čekáme na nějakou výraznější šanci na jedné či druhé straně.

16
    Obrany obou klubů hrají velmi dobře a dokáží zastavit útočné akci velmi rychle po jejich začátku.

17
    Písek se dostal ke střele, kterou brankář dokázal vytáhnout na rohový kop.

17
    Centr se snesl před branku, ale obrana Táborska si poměrně snadno dokázala poradit.

20
    Domácí fotbalisté pokračují v dobré hře, nyní se dostali do zajímavé pozice, ale obrana si dokázala poradit za cenu dalšího rohového kopu.

21
    Brankář Kerl rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu.

22
    Písek právě vstřelil branku!
    Domácí celek se dostává zaslouženě do vedení, po rychlé akci se střelou z bezprostřední blízkosti prosazuje FRANTIŠEK BELEJ.
    22. František BELEJ - 1:0

23
    Vysušil rozehrával autové vhazování, následně pokračovala akce jeho celku, ale k zakončení se tým nedostal.

25
    Domácí hráči pokračují v dobré hře, tlačí se do zakončení a obrana Tábora musí být pozorná.

27
    Písek rychle přenesl hru, ale pokus o koncovku se nepovedl podle představ.

29
    Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko B (Patrik Schramhauser).

30
    Hostující Vysoušil rozehrává na své polovině, zkoušel dlouhým míčem najít spoluhráče, ale neúspěšně.

31
    Půlhodina hry je pryč, domácí celek, který hraje lépe, vede o jednu branku a má i optickou převahu.

33
    Souboje o balon probíhají na polovině hrací plochy, na nějakou výraznější šanci nyní čekáme.

33
    Klidnější pasáž hry se pokoušeli přerušit hosté, ale neuspěli.

34
    Po rychlé akci domácích se dostal míč před branku, ale brankář byl u míče jako první, pak došlo ke kontaktu s hráčem. Sudí penaltu nepíská.
    34. Zákrok, po kterém domácí chtěli penaltu.

37
    Koreš našel spoluhráče, ale následně se jeho spoluhráči počínali nedovoleně. Hrát tak budou fotbalisté Tábora.

39
    Hostující Tábor to zkoušel rychlou akcí středem, ale hráči se nedokázali prosadit na polovině soupeře.

40
    Táborsko se dostalo k zajímavé pozici, ze střední vzdálenosti poslal jeden z hráčů míč vedle branky. Lerch rozehrává od své branky.

42
    Domácí Písek rychle přenesl hru, dostal se k centru před branku, ale míč snadno získal brankář Kerl, který následně rozehrál.

43
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44
    Táborsko se propracovalo k rohovému kopu, ale pokus o zakončení hostům nevyšel podle představ.

45
    Začala poslední minuta hry, domácí akci zastavil zákrokem brankář Táborska, který následně rozehrává.

45+1
    Táborsko vybojovalo rohový kop díky aktivní hře. Domácí obrana si s akcí tak tak dokázala poradit.

45+1
    K šanci se tým nedostal.

45+1

46

46
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko B:
    ze hřiště odchází Marek Novák, přichází John Alozie.

47
    Utkání pokračuje druhým poločasem, sledujeme prakticky stejné hráče jako v prvním poločase. Jedinou změnu v sestavě provedl hostující tým.

47
    Rychlá akce domácích znamená dvoubrankové vedení, míč do branky dokázal poměrně snadno dostat ONDŘEJ BICENC.
    49. Ondřej BICENC - 2:0

51
    ze hřiště odchází Petr Javorek, přichází Ede Oloko.

51
    Táborsko mělo krátce po střídání zajímavou příležitost, ale zakončení se hostům nepodařilo podle představ.

53
    Sledujeme hru plnou nepřesností, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.

53
    Hostující celek má možnost volného kopu, domácí brankář si organizuje obranu, kterou má před sebou. Centr sotva dolétl před branku. Táborsko s touto šancí nenaložilo dobře.

55
    Deset minut hry je pryč z druhého poločasu, domácí hokejisté navýšili své vedení, pokračují v dobré hře, ale na další šanci čekají.

56
    Svatek se pokoušel projít podél postranní čáry přes soupeře, což se mu nepodařilo. Hrát tak mohou domácí.

59
    Domácí vybojovali volný kop, rozehrávat ho bude podle všeho Dohnal.

60
    Jeho centr nebyl vůbec špatný, ale zamířil do prostoru, kde byl připravený brankář Kerl.

61
    Dobrá akce hostujícího celku, následoval centr do pokutového území, a pak hlavička. Brankář Lerch kryje míč.

62
    Střídání v týmu FC Písek:
    ze hřiště odchází Tomáš Arzberger, přichází Jakub Kašpírek.

65
    Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.

65
    Fotbalisté Táborska se usadili na polovině soupeře, ale pokus o finální přihrávku byl zblokovaný.

67
    Fotbalisté Písku vybojovali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si s míčem dokázala poradit.

69
    Belej fauloval v souboji soupeře, rozehrávat tak budou hosté poblíž půlící čáry.

70
    Žlutá karta pro tým FC Písek (Stanislav Vokurka).

72
    Schramhauser byl hodně důrazný v souboji s domácím hráčem, jeho tvrdou hru odnesl František Belej.

72
    Zdá se, že bude moci pokračovat ve hře.

72
    Díky aktivní hře dokázali fotbalisté Táborska vybojoval rohový kop.

73
    ze hřiště odchází František Belej, přichází Dominik Štěch.

73
    Domácí fotbalisté se dostali rychle do útočné fáze, ale pokus o zakončení byl zblokovaný.

75
    Patnáct minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté drží soupeře daleko od branky a míří za výhrou v tomto utkání.

76
    Žlutá karta pro tým FC Písek (Ondřej Běloušek).

78
    Dlouhou dubu čekáme na nějakou výraznější šanci na jedné či druhé straně.

80
    ze hřiště odchází Vladimír Zerman, přichází Leoš Vozohnoj,
    ze hřiště odchází Filip Vysoušil, přichází Martin Slavík.

81
    Hostující celek se pokoušel o rychlé přenesení hry, ale akci zastavil ofsajd. Rozehrávat tak budou domácí fotbalisté.

83
    Táborsko se nyní propracovalo do zakončení, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit. Následnou nepovedenou střelu kryje brankář Lerch.

84
    V poklidném tempu se utkání dohrává.

86
    ze hřiště odchází Ondřej Dohnal, přichází Sebastian Novák,
    ze hřiště odchází Martin Voráček, přichází Adam Pech.

88
    Hostující brankář rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, ale jeho spoluhráči o míč následně přišli.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

90
    Útočník Táborska se pokoušel přelobovat brankáře, ale neuspěl.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+2
    Nebezpečnou akci vedli hostující fotbalisté, ale domácí obrana je nenechala vypálit.

90+3
    V samotném závěru zápasu z poslední akce navyšují domácí hráči vedení, míč do horní části branky poslal šikovně ADAM PECH.
    90+3. Adam PECH - 3:0

90+3

Fotbalisté Písku celkem jednoznačně přehráli svého soupeře. Domácí byli prakticky celý zápas aktivnější, v prvním poločase dali jeden gól, ve druhém přidali další dva. Táborsko se neprosadilo.

Dnešní utkání sledovalo 340 diváků. (19:59:02)