Znojmo – Zlínsko 4:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
4:1 (2:1)
FC Zlínsko
Pátek 29.09.2023, 15:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek dne. (16:55:12)

Je tu konec. První poločas byl velice pohledný, viděli jsme tři branky a mnoho šancí. Druhá polovina už byla hra na jednu branku, ač paradoxně další dva góly padly do sítě aktivnějšího týmu. Zlínsko se snažilo zhruba od 60. minuty utkání dovést alespoň do remízového stavu, ale nepovedlo se. Domácí vyhrávají a posouvají se v tabulce o několik příček výš.

90+5

90+5
    Ještě menší potyčka hráčů u laviček. Domácí trenéři se snaží situaci uklidnit, aby nedošlo ke zbytečnému vyloučení.

90+4
    Běží poslední minuta nastavení. Zlínsko už je smířeno s výsledkem. Následovat bude odkop od branky Znojma.

90+3
    Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Gomes).
    90+2. GOMES - 4:1

90+2
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    FILIPE DUARTE FERREIRA GOMES nyní stvrzuje vítězství Znojma. Rychlý přechod do útoku po levé straně, pak přihrávka na autora branky a změna stavu na 4:1. Těžko soudit, jestli nešlo o ofsajd, každopádně branka platí.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Kdyby se teď Grgičovo zakončení zastavilo v síti, byl by to rozhodně pěkný gól. Ale jeho rána z velké vzdálenosti prošel jen okolo tyčky vedle.

88
    Po pádu v šestnáctce chtěli červení odpískat penaltu. Ostatní fotbalisté v červených dresech ještě v akci pokračovali, ale dopustili se ofsajdu.

88
    Škugor si došel pro centr z levé strany. Vysloužil si potlesk domácího obecenstva.

87
    Červení spěchají s rozehráním dalšího rohu.

86
    Bude to ještě zajímavých několik minut. Zlínsko je teď jasně lepší, Znojmo se snaží jen udržet výsledek. Dopředu už se skoro nedostává.

85
    Abdellaoui získal faul, hostům se to nelíbilo, ač opravdu o faul šlo. Modří toho moc nevyužili a po pár vteřinách o balon přišli.

85
    Webrův centr Znojmo odvrátilo, může teď vydechnout a znovu se připravit na další tlak hostů.