Znojmo – Zlínsko 4:1 (kon.)
konec
1. SC Znojmo FK
4:1 (2:1)
FC Zlínsko
Pátek 29.09.2023, 15:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo
Předzápasové kurzy
  90+2. GOMES - 4:1
   
  90+2
  Znojmo právě vstřelilo branku!
  FILIPE DUARTE FERREIRA GOMES nyní stvrzuje vítězství Znojma. Rychlý přechod do útoku po levé straně, pak přihrávka na autora branky a změna stavu na 4:1. Těžko soudit, jestli nešlo o ofsajd, každopádně branka platí.
  51. De ALMEIDA - 3:1
   
  51
  Znojmo právě vstřelilo branku!
  Domácí znovu zvyšují na dvoubrankové vedení! Vše začalo tím, když se podařilo znojemskému hráči protlačit přes posledního obránce. Míč pak nachystal pro dobíhajícího CARLOSE NETO PAREDE DE ALMEIDU, který si nadvakrát poradil a vstřelil gól.
  42. WEBER - 2:1
   
  42
  Tým Zlínsko právě vstřelil branku!
  Velmi rychlá odpověď červených! I ti se tak dočkali gólu. Vše začalo u rohového praporku, od kterého přišel přetažený centr. Balon byl vrácen do chumlu hráčů, kde si jej našel TOMÁŠ WEBER a hlavou snižuje!
  41. ABREU - 2:0
   
  41
  Znojmo právě vstřelilo branku!
  A jak se říká, "nedáš dostaneš", se zde jasně ukázalo. RODRIGO ABREU se ocitl s míčem proti brankáři u rohu šestnáctky, udělal mu kličku a rychle zakončil do odkryté sítě. Domácí se radují dnes podruhé.
  26. De ALMEIDA - 1:0
   
  26
  Znojmo právě vstřelilo branku!
  Krásná akce, na kterou stačili tři hráči Znojma. Rychlá narážečka u poloviny hřiště a De Vasconcelos tak upaloval na branku sám. Byl ale stíhán rychlým obráncem. Znojemský hráč však nezpanikařil, zvedl hlavu a přihrál na CARLOSE NETO PAREDE DE ALMEIDU. Ten pak neměl těžkou úlohu, když míč jen dorazil do odkryté branky.

  Milan Šoba

  Branky: 26. De Almeida, 41. Abreu, 51. De Almeida, 90+2. Gomes – 42. Weber

  Karty:   64. Vasconcelos (ZNO), 90+3. Gomes (ZNO) – 19. Dziuba (OTR), 52. Weber (OTR), 70. Krakovčík (OTR)


  1. SC Znojmo FK: Škugor – Carneiro, Trajkovič (79. Frigerio), Ivanovič (C), Neto (66. Abdellaoui), De Almeida (79. Gomes), Kilibarda, De Vasconcelos, Lukčo (84. Grgič), Afonso, Abreu (46. Pálfi)
  Náhradníci: Moraru – Pálfi, Abdellaoui, Gomes, Frigerio, Grgič, Scapinello

  Trenér: Ridi Dauti

  FC Zlínsko: Kalina – Krakovčík, Kašpárek (71. Ilic), Dziuba, Kiška, Pernatskyi (C), Dano, Mirvald, Weber, Kostic (10. Waclawik (71. Rožek)), Sova (77. Vintr)
  Náhradníci: Gröger – Vintr, Ilic, Waclawik, Rožek, Gerža, Russmann

  Trenér: David Rojka

  Rozhodčí: Dorotík – Slabý, Řezníček

  Diváci: 190
  thejrc.org