Slavia – Zlín 2:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Přerov 1:2 (1:2 po s.n.) | Litoměřice – Jihlava 7:2 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Vsetín – Pardubice B 2:1 (kon.) | Třebíč – Znojmo 4:1 (kon.)
Kolín – Sokolov 1:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
HC Dynamo Pardubice B
Sobota 30.09.2023, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 7. kolo

Z tohoto utkání je to všechno. Díky za pozornost a budu se těšit zase někdy u dalších přenosů. Na počtenou. Hezký zbytek víkendu. (19:49:01)

Utkání je u konce. Ve třetí části, která začala hned po dohrávané druhé, se lépe povedla domácím. Ve 45. minutě dostal v přesilovce nabito na modrou čáru Robin Staněk, který tvrdou střelou propálil Honzíka a využil přesilovku. V dalších minutách třetí části se Dynamo snažilo vyrovnat, ale Romančík už žádnou další střelu za svá záda nepustil. Vsetín měl několik možností na navýšení skóre, ale Honzík už znovu neinkasoval. Vsetín tak bere tři body a díky prohře Poruby po nájezdech s Přerovem se Valaši posouvají do čela tabulky. Pardubice naopak zůstávají na čtyřech bodech, ale dnes předvedli dobrý výkon, který jim ale nakonec k bodům nepomohl.

59:31
    Honzík odjíždí na střídačku, Dynamo hraje bez brankáře a v šesti.

59:16

58:38
    Rob pálil z voleje, ale Voženílek jeho pokus přizvedl mimo nebezpečí.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23
    Hrňa pálil z levého kruhu, ale Honzík zasáhl a pokus vyrazil.

Oddechový čas pro tým VHK ROBE Vsetín.

57:16
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
    Jan Zdráhal – 2 min., podrážení.

56:46
    Zakázané uvolnění Dynama. Vhazování před Honzíkem.

55:22
    Hraje se delší dobu bez přerušení.

53:01
    Honzík má kotouč v lapačce a hra je přerušena. Buly proběhne před jeho bránou.

52:06
    Kubíček uvolnil Kaštánka, který trefil jenom bránícího Berzinše.

51:46
    Ofsajd domácích. Buly ve středním pásmu.

51:34
    Mikyska vypálil z otočky od modré, ale před Romančíkem nedokázal nikdo z jeho spoluhráčů tečovat puk za záda domácího gólmana.

50:52
    Zakázané uvolnění domácích. Buly před Romančíkem.

50:29
    Smetana čeká s pukem za vlastní bránou a Vsetín stihne vystřídat.

50:03

Mateo

Branky a nahrávky: 37. Smetana (Ondračka, Kratochvil), 45. Staněk (Rob) – 20. Urban (Hrníčko, Kubíček)

VHK ROBE Vsetín: Romančík (Žukov) – Staněk, Ďurkáč, Smetana (A), Ondračka, Hryciow, Š. Jenáček, Petrovický – Jonák, Bērziņš, Rob (A) – Půček, Klhůfek, Hrňa (C) – Hořanský, Kern, Jandus – Kubiš, Vávra, Kratochvil.
    Trenér: Jiří Weintritt

HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Vomáčka) – Zdráhal (A), Kubíček, Kaštánek, Bukač, Voženílek, Tvrdík, Koudelka – Hrníčko, J. Mikyska, Žálčík (A) – Urban, Pochobradský, Herčík – Kaplan, Kaut (C), Lichtag – Paleček, Zeman, Rouha.
    Trenér: Richard Král

Rozhodčí: Grygera, Mejzlík – Otáhal, Komínek