Florida – Carolina 4:2 (kon.) | Boston – Philadelphia 3:4 (0:2 po s.n.) | Montreal – Toronto 1:2 (kon.)
Ottawa – Winnipeg 3:1 (kon.) | Tampa – Carolina 4:0 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:2 (po pr.)
Anaheim – Los Angeles 3:4 (kon.) | Vegas – Arizona 3:1 (kon.) | Buffalo – Columbus 4:3 (kon.)

3. Nazem Kadri (BUF) – 0+1 (05:50:47)

Edmonton dokázal v divokém závěru utkání nakonec otočit skóre zápasu s Calgary a zvítězit 2:1 po prodloužení. Domácím nebyly v posledních třech minutách uznány dva góly, když ten první neplatil kvůli nedovolenému bránění brankáři a ten druhý pak kvůli závěrečné siréně. Mezi těmito dvěma brankami dokázal naopak vyrovnat Dylan Holloway a v prodloužení pak rozhodl Brad Malone.

62:24 Brad MALONE - 1:2

62:24
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Hra se přelévala ze strany na stranu, načež hráči Calgary doslova propadli. Do úniku vyrazil BRAD MALONE, který v souboji jeden na jednoho s Danem Vladařem dokázal českého gólmana kličkou do bekhendu podstřelit. Asistence: Seth Griffith.

61:04
    Obdobně skončil na druhé straně James Hamblin.

60:53
    Hanifin si s pukem najel do levého kruhu, ale branku minul.

60:01

60:00
    60:00 Calgary sice vsítilo branku, ale těsně po závěrečné siréně

60:00
    Další neuznaný gól Calgary! Šarangovič dorazil puk za záda Campbella, ale nestihl to o možná dvě desetiny sekundy. O gól jej připravila závěrečná siréna.

59:09
    Dvě prudké střely Edmontonu, které nadělaly Vladařovi pár vrásek, nicméně tento tlak ustál.
    58:20 Dylan HOLLOWAY - 1:1

58:20
    Kulak našel v levém kruhu DYLANA HOLLOWAYE, který zamířil přesnou střelu a Vladař byl proti jeho ráně z voleje bez šance. Asistence: Brett Kulak, Seth Griffith.

58:16
    Edmonton to zkouší v šesti!

57:47
    Po přerušení hry dochází k hromadné strkanici vedle branky Calgary. Domácím se nelíbilo, nakolik soupeři dotírali na Vladaře.

57:22
    Oilers tedy mají velkou šanci na vyrovnání.

57:22
    Gól neplatí a Edmonton bude hrát přesilovku po neúspěšné výzvě.

57:22
    Okamžitě si ale challenge bere i Ryan Huska, který poukazuje na to, že Coleman byl do brankoviště natlačen.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 33. Poirier (Solovjov, Kadri) – 59. Holloway (Kulak, Griffith), 63. Malone (Griffith)

Calgary Flames: Vladař (Wolf) – Hanifin, Andersson, Oesterle, Tanev, Poirier, Solovjov – Huberdeau, Lindholm, Šarangovič – Dube, Kadri, Coronato – Coleman, Backlund, Duehr – Honzek, Schwindt, Bishop
    Trenér: Ryan Huska

Edmonton Oilers: Campbell (Rodrigue) – Ceci, Kulak, Desharnais, Peters, Kemp, Niemelainen – Caggiula, Ryan, McKegg, Pederson, Griffith, Malone, Foegele, Savoie, Bourgault, Holloway, Hamblin, Lavoie
    Trenér: Jay Woodcroft

Rozhodčí: Dunning, Skilliter – Apperson, Murchison