Florida – Carolina 4:2 (kon.) | Boston – Philadelphia 3:4 (0:2 po s.n.) | Montreal – Toronto 1:2 (kon.)
Ottawa – Winnipeg 3:1 (kon.) | Tampa – Carolina 4:0 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:2 (po pr.)
Anaheim – Los Angeles 3:4 (kon.) | Vegas – Arizona 3:1 (kon.) | Buffalo – Columbus 4:3 (kon.)

2. Steven Lorentz (CGY) 1+0
    3. Mackie Samoskevich (CGY) 1+0 (03:00:57)

Florida na svém ledě zvítězila 4:2 nad Carolinou, když se jí povedlo strhnout na svou stranu divokou třetí třetinu. V té sice vedla už 2:0, ale Carolině se dvěma přesilovkovými trefami povedlo vyrovnat na 2:2. Pak ale v 59. minutě, pouhých 24 sekund po vyrovnávací trefě, vrátil vedení Panterům Mayhew, načež rozhodl do prázdné brány Carlsson.

59:20
    Schwindt vybojoval v útočném pásmu kotouč od hráče Caroliny a rychle vypálil. Pouze do Kočetkova.
    58:48 Lucas CARLSSON - 4:2

58:48
    Florida právě vstřelila branku!
    Kočetkov vyrazil na střídačku, nicméně Carolina z toho nic nevytěží. Při její rozehrávce přišla ztráta puku a pravděpodobně rozhodující trefa LUCASE CARLSSONA do prázdné klece. Bez asistence.
    58:25 Gerry MAYHEW - 3:2

58:25
    Jenže domácí se okamžitě vrací do vedení, když se GERRY MAYHEW dostal v pravém kruhu k odraženému puku po střele Kiersteda a dorazil puk za záda Kočetkova! Asistence: Matt Kiersted.
    58:01 Brendan PERLINI - 2:2

58:01
    Carolina právě vstřelila branku!
    Carolina podruhé využívá ve třetí třetině přesilovku! Zpoza kruhů vypálil BRENDAN PERLINI, který vyrovnává na 2:2! Asistence: Dmitrij Orlov, Noel Gunler.

57:16
    Kotouč propadl Stolarzovi za záda a už mířil do jeho branky, když na poslední chvíli jeden z bránících hráčů zasáhl a odpálil puk mimo brankoviště!

57:05
    Asplund zblokoval střelu od modré a Lorentz toho využil k vyvezení puku do bezpečí.

56:37
    DeAngelo je ve třetí třetině hodně při chuti. Jeho ránu od modré má ale Stolarz pod kontrolou.

56:18
    Panthers začínají vyhozením až do pásma soupeře.

56:13
    Šance pro Carolinu na vyrovnání. Dvě minuty dostává Mayhew za podražení.

55:45
    Florida se dostala do přečíslení, nicméně Samoskevich to vzal na pravé straně celé na sebe, což byla chyba. Jeho střela byla sražena na zadní mantinel.

54:17
    Zblokovaná střela DeAngela skončila v ochranné síti, vhazuje se znovu před Stolarzem.

54:09
    DeAngelovi moc střela z pravého kruhu nesedla, nicméně puk před Stolarzem skočil, takže o jednoduchý zákrok se nejednalo. Zvládl to a přerušuje hru. Komerční pauza.

54:00

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 37. Samoskevich (Mahura, Mayhew), 43. Lorentz, 59. Mayhew (Kiersted), 59. Carlsson – 44. Bunting (DeAngelo, Drury), 59. Perlini (Orlov, Gunler)

Florida Panthers: Stolarz (Guzda) – Kiersted, Balinskis, Mahura, Carlsson, Ludvig, Kinnunen – Mayhew, Lorentz, True, Dalpe, Sourdif, Samoskevich, Ritchie, Lockwood, Asplund, Stenlund, Skoog, Schwindt
    Trenér: Paul Maurice

Carolina Hurricanes: Kočetkov (Raanta) – Orlov, Beaulieu, Montgomery, DeAngelo, Honka, Seeley – Drury, Lemieux, Bellows, Halbgewachs, Gunler, Perlini, Conacher, Bunting, Suzuki, Shore, Rees, Murray
    Trenér: Rod Brind'Amour

Rozhodčí: L'Ecuyer, Hiff – Murray, Kelly