Přepeře – Zápy 1:1 (kon.) | Teplice B – Pardubice B 1:3 (kon.) | Č. Lípa – Živanice 2:1 (kon.)
Velvary – Ústí n. L. 2:0 (kon.)
TJ Slovan Velvary
2:0 (1:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Sobota 30.09.2023, 16:00 • Velvary • Česká fotbalová liga (B) • 9. kolo

Utkání 9. kola už je minulostí. Lépe jej zvládli domácí fotbalisté, kteří své branky rozdělili po jedné v každém poločase a potvrdili roli mírného favorita. Do vedení Slovan poslal kapitán Šustr a vedení v druhé půli pečetil z pokutového kopu Kott. (17:54:39)

90+2

90
    Rozhodčí nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Další rohový kop pro Slovan, který v posledních vteřinách drží míč na útočné polovině.

88
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary:
    ze hřiště odchází Dominik Šustr, přichází Jáchym Jelínek,
    ze hřiště odchází Josef Jakab, přichází Junhyeong Kim.

87
    Centrovaný balón doskákal až před Spilku, který jej pohotově ukryl pod tělem a znemožnil hostům dorážet.

87
    Žlutá karta pro tým TJ Slovan Velvary (Kim Dongha).

86
    Střídání v týmu FK VIAGEM Ústí nad Labem:
    ze hřiště odchází Jaroslav Benda, přichází Martin Růžička.

84
    Domácí Slovan si závěr utkání hlídá a pohodlně kráčí za třemi body.

80
    Ouattara se dobře vrátil a obral domácí o balón.

78
    Hudec před Trávníčkem raději přihrával až Němcovi, Trávníček byl odhodlaný získat balón.

76
    Spilka si staví balón a nikam nepospíchá, bude následovat odkop od domácí brány.

73
    Velvary si pohodlně hlídají náskok a hostující Viagem nepouštějí do příležitostí ohrozit Spilku.

72
    ze hřiště odchází Daniel Richter, přichází Dongha Kim.

70
    Kott si navedl balón na střed a donutil tvrdou střelou zasahovat Němce. Velvary po zákroku hostující brankáře budou zahrávat rohový kop.

68
    Jakab se Šustrem si narazili balón, jenže Šustr byl tísněný a pod tlakem zahrál do zámezí.

66
    Ouattara si to namířil mezi čtyři domácí bránící hráče a neměl šanci projit až před Spilku. Ten bude rozehrávat od brány.