Třinec – Bohunice 1:0 (kon.) | Frýdlant n/O – Start Brno 2:2 (kon.) | Hodonín – Zlín B 1:0 (kon.)
Uh. Brod – Blansko 2:2 (kon.) | Frýdek-Místek – Hlučín 1:1 (kon.)
FK Hodonín
1:0 (1:0)
FC Zlín B
Sobota 30.09.2023, 15:00Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

Tímto vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne! (16:56:18)

Vzápětí hlavní sudí fouká do píšťalky a ukončuje relativně slušné utkání! Zlín byl ve druhé půli aktivní, tlačil se za vyrovnáním, ale dobře bránící Hodonín mu téměř žádné výrazné šance nenabídl. Hodonín nakonec ubránil těsné vedení, a přestože měl řadu dalších příležitostí, gól Patrika Dresslera byl nakonec jediný.

90+5

90+5
    Zlín však doplácí na nepřesnou kombinaci, po které se znovu zahnal do zámezí – Hodonín vhazuje na polovině hřiště.

90+4
    Za nakopnutým míčem se po levé straně hnal Hamrle, ale přes důrazného Slouka se k míči nedostal – odkop od branky.

90+3
    Roziev si na obranné polovině šikovně došel pro zlínský faul, a přestože musel být ošetřen a odejít za čáru, vybojoval míč pro svůj tým.

90+2
    Zlín se tlačí za vyrovnáním, ve druhé půli hraje sympaticky, ale pevná defenziva Hodonína úspěšně odolává i po posledním centru ze strany.

90+1
    Hlavnímu sudímu Švehlovi se drama zamlouvá. Nastavuje pět minut!

90
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Langer, přichází Vorel,
    ze hřiště odchází Sawalha, přichází Hamrle.

90
    Vzápětí se Hodonín dokázal ubránit na přední tyči. Zlín však díky vhazování u pravé postranní čáry zůstává u míče.

89
    Frolek zkoušel střílet, ale bohužel pro hosty na poslední chvíli podklouzl. Jeho centr však přesto dopadl k bránícímu hráči, jehož zásah musel hasit Petráš a vytáhnout míč na roh!

88
    Ačkoliv ševci dostali míč jen před vápno, vybojovali si další a nebezpečnější standardku! Odtud už se dá zahrozit přímo!

87
    Aktivní Zlín se nedostal ke střele z levé strany, jelikož obránci Hodonína se včas semkli, ale faulu nezabránili. Standardka pro Zlín.

86
    Ne, že by nebylo na co koukat. Oba týmy se snaží hrát fotbalově, jenže nepřesnosti jim snahu kazí. V posledních minutách žádný výraznější moment nesledujeme.

84
    Míč je na kopačkách Hodonína, kterému se však nedaří dostat k blízkosti zlínského vápna.

83
    Hodonín se snaží rozhodnout druhým gólem, ale defenziva Zlína je pevná. Ševci se navíc rozhodně nevzdávají, přesto jsou v posledních minutách pasivnějším týmem.

81
    Obrovská šance Zlína! Ševci se dostali až do hodonínského vápna, kde se u levé tyče zjevil nehlídaný Jura, ale svou střelu do odkryté branky poslal jen do pravé tyče!

80
    Střídání v týmu FC Zlín B:
    ze hřiště odchází Červinka, přichází Hamalčík,
    ze hřiště odchází Švach, přichází Mlýnek.

79
    Vzápětí se Hodonín dostal do zakončení, ale Holek na levé straně vápna pálí jen hodně mimo branku!