Třinec – Bohunice 1:0 (kon.) | Frýdlant n/O – Start Brno 2:2 (kon.) | Hodonín – Zlín B 1:0 (kon.)
Uh. Brod – Blansko 2:2 (kon.) | Frýdek-Místek – Hlučín 1:1 (kon.)
ČSK Uherský Brod
2:2 (0:2)
FK Blansko
Sobota 30.09.2023, 15:00 • Orelský stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (16:53:38)

Více se toho v zápase už nestane. Je tu konec. Viděli jsme čtyři branky, dvě z toho byly moc pěkné. Blansko po poločase vedlo 2:0 a nevypadalo to, že by chtělo dát Uherskému Brodu prostor, aby se ještě předvedl. Ovšem domácí zvládli srovnat, navíc asi 25 minut hráli přesilovku. Tu už využít nedokázali. Blansko mělo v závěru mírný tlak, ani to se však neprosadilo.

90+4

90+3
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
    ze hřiště odchází Mančík, přichází Kovařík.

90+3
    Útočný faul Blanska, to už asi bude v tomto zápase vše.

90+2
    Hra je přerušena, na zemi zůstává ležet domácí fotbalista.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty. Jedna už je pryč.

90+1
    Zasahovat musel brankář proti střele Tulajdana.

90
    Obadal fauloval u postranní čáry Gimsaa. Blansko rozehraje standardku.

90
    Tulajdan získal faul. Blansko na nic nečekalo a rychle rozehrálo.

89
    Blansko pokračuje ve své aktivitě. Ve všech hráčích je na straně Brodu.

88
    ze hřiště odchází Lorenc, přichází Straňák.

87
    Modří chviličku kombinovali před brankou soupeře, pak přišlo nepřesné zakončení.

86
    Domácí útočník trochu zbytečně ještě skočil k míči, na který neměl šanci dosáhnout, a trefil při tom protihráče a brankáře. Vše se ale obejde bez karty i bez potřeby ošetření.

84
    ze hřiště odchází Novotný, přichází Škultéty,
    ze hřiště odchází Votava, přichází Zábojník.

Střídání v týmu FK Blansko:
    ze hřiště odchází Jambor, přichází Čejka.

84
    Blansko hraje sice v deseti, znát to na hřišti ale není. Hostující tým má mírnou převahu.

83
    Jambor se k míči nedostal dřív, než brankář Somberg. Pokračují červení.

80
    Sedlák byl faulovaný Motalem ve středu domácí strany. Klidně se zde mohlo žlutit podruhé, a mohlo se v zápase podruhé červenat. Sudí ale nechal hostům výhodu a od té doby nebyla hra přerušena. Žlutá z toho ale asi ani tak nebude.