Aston Villa – Brighton 6:1 (kon.) | Bournemouth – Arsenal 0:4 (kon.) | Everton – Luton 1:2 (kon.)
Manchester Utd. – Crystal Palace 0:1 (kon.) | Newcastle – Burnley 2:0 (kon.) | West Ham – Sheffield Utd. 2:0 (kon.)
Wolverhampton – Manchester City 2:1 (kon.) | Tottenham – Liverpool 2:1 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
2:1 (1:0)
Manchester City
Sobota 30.09.2023, 16:00 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 7. kolo

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 2:15. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:12. (18:11:28)

Máme tu obrovské překvapení kola, outsider z Wolverhamptonu si vyšlápl na giganta z Manchesteru City, kterému se sice povedlo ve druhé půli dotáhnout jednogólové manko, z vyrovnání se však neradoval dlouho, za osm minut se domácím povedlo odskočit znovu a tentokrát už náskok dokázali uhájit až do závěrečného hvizdu. Je pravda, že favoritovi to dnes příliš nešlo, jeho největší hvězda Erling Haaland sice odehrála celé utkání, avšak byla naprosto neviditelná.

90+7

90+7
    Domácí budou rozehrávat ze středu hrací plochy, duel za chvíli skončí.

90+5
    José Sá snadno chytá střelu protihráče z dálky do náruče a tohle začíná pro domácí vypadat hodně dobře.

90+4
    Kalvin Phillips nebyl daleko od vyrovnání, jeho rána levačkou z hranice vápna byla zblokována nad břevno.

90+3
    Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (Fábio Silva).

90+3
    Teď to byl faul na domácí straně, po kterém rozehraje hostující mančaft.

90+2
    Fábio Silva byl zcela jasně faulován, což znamená míč pro Wolverhampton.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje šest minut.

90
    José Sá nerozehrál od své brány moc dobře, míč poslal pouze do autu, takže soupeř může rychle zaútočit.

88
    José Sá chytá balón do rukou a nikam pospíchat jistě nebude.

86
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
    ze hřiště odchází Matheus Cunha, přichází Fábio Silva.

86
    ze hřiště odchází Hwang Hi-čchan, přichází Jonny Castro.

84
    José Sá trochu vyděsil spoluhráče, po malé domů se mu však povedlo odehrát míč do bezpečí.

83
    Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (José Sá).

82
    Žlutá karta pro tým Manchester City (Jeremy Doku).

82
    Hostům se nelíbí domácí polehávání a je z toho strkanice u postranní čáry.

81
    Domácím se faul na středové čáře vybojovat nepovedlo a musí rychle ke své bráně.