Ottawa – Florida 4:2 (kon.) | Arizona – Anaheim 4:5 (kon.) | Colorado – Dallas 4:3 (po pr.)

Maroš Jedlička (COL) – 0+0, 0 účast, 1 střela na branku, TM 0, čas na ledě 9:43

Matěj Blümel (DAL) – 1+0, +1 účast, 4 střely na branku, TM 0, čas na ledě 16:53 (03:51:41)

Střely na branku – 37:28

Hokejisté Colorada vítězí nad Dallasem 4:3 v prodloužení. Domácí vedli po dvou třetinách 3:1 a tento stav platil ještě na začátku 58. minuty. Necelé tři minuty před koncem však dokázal snížit Matěj Blümel a při hře bez gólmana pak srovnal tvrdou ranou Nils Lundkvist. Laviny ale nakonec přeci jen potěšily své fanoušky výhrou. Prodloužení rozhodl 19 sekund před jeho koncem Oskar Olausson.

64:41 Oskar OLAUSSON - 4:3

64:41
    Colorado právě vstřelilo branku!
    V závěru prodloužení se hra přelévala z jedné strany na druhou! Nájezdy nakonec odmítl 19 sekund před koncem domácí OSKAR OLAUSSON. Tomu přenechal po přejezdu do útočného pásma puk Jonathan Drouin. Olausson si ho srovnal na střelu z vrcholu levého kruhu a švihem zamířil ke vzdálenější tyčce. Asistence: Jonathan Drouin a Jack Ahcan.

64:01
    Na druhé straně jel sám na Georgijeva Tyler Seguin, který střelou nenachytal domácího gólmana!

63:51
    Domácí v přečíslení 2 na 1! Mikko Rantanen už zblízka nepřekonal Gibsona.

63:26
    Mikko Rantanen převzal puk od MacKinnona a vybruslil si doleva. Gibson však situaci ustál a vyrazil střelu finského útočníka Colorada.

63:03
    Hosté drží puk za brankou a nepospíchají.

62:05
    Lundkvist odcouval až do vlastního obranného pásma a čeká, až mu spoluhráči vystřídají.

60:53
    Nathan MacKinnon si před brankou obhodil Stankovena mezi bruslemi, ale nedokázal zasunout puk za Ginsonova záda!

60:16
    Devon Toews si najížděl za obranu, ale přihrávku spoluhráče nezpracoval.

60:01

60:00
    59:32 Nils LUNDKVIST - 3:3

59:32
    Dallas právě vstřelil branku!
    Hosté při hře bez gólmana vyrovnávají! Esa Lindell nahrál doleva NILSOVI LUNDKVISTOVI, který z vrcholu kruhu z jedničky prostřelil Georgijeva – 3:3. Asistence: Esa Lindell a Mason Marchment.

59:01
    Poslední minuta...

58:50
    Teď už je branka hostí prázdná!

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 2. Tufte (Aamodt, Schueneman), 25. Toews (MacKinnon, Rantanen), 40. Olofsson (Tufte, Lehkonen), 65. Olausson (Drouin, Ahcan) – 22. Caamano (Bäck, Hanley), 58. Blümel (Steel, Benn), 60. Lundkvist (Lindell, Marchment)

Colorado Avalanche: Georgijev (Miner) – Ahcan, Toews, Malinski, Girard, Schueneman, Aamodt – Rantanen, MacKinnon, Drouin – Lehkonen, Meyers, Olausson – Kiviranta, Olofsson, Tufte – O'Connor, Ivan, Jedlička.
    Trenér: Jared Bednar

Dallas Stars: Wedgewood (41. Gibson)– Lundkvist, Lindell, Petrovic, Hanley, Karow, Grušnikov, Benn – Stankoven, Caamano, Steel, Bourque, Blümel, Marchment, Bäck, McDonald, Seminoff, Mastrodonato, Berard, Stranges, Seguin.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Chmielewski, Samuels-Thomas – Gawryletz, Knorr