Astana – Plzeň 1:2 (kon.) | Besiktas – Lugano 2:3 (kon.) | Bodö/Glimt – Club Bruggy 0:1 (kon.)
Breidablik – Zorja Luhansk 0:1 (kon.) | FC Ballkani – Dinamo Záhřeb 2:0 (kon.) | Gent – Maccabi Tel Aviv 2:0 (kon.)
KÍ Klaksvík – Lille 0:0 (kon.) | Olimpija Lublaň – Slovan Bratislava 0:1 (kon.) | Aberdeen – Helsinki 1:1 (kon.)
Alkmaar – Legia 1:0 (kon.) | Aston Villa – Zrinjski Mostar 1:0 (kon.) | Čukarički – Genk 0:2 (kon.)
Fiorentina – Ferencváros 2:2 (kon.) | Nordsjaelland – Ludogorec 7:1 (kon.) | PAOK – Frankfurt 2:1 (kon.)
Trnava – Fenerbahce 1:2 (kon.)
KÍ Klaksvík
0:0 (0:0)
Lille OSC
Čtvrtek 05.10.2023, 18:45 • Tórsvøllur, Tórshavn • Evropská konferenční liga • Skupina A

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.

1

2
    Forrenova střela zblokována, úspěšný blok si připsal islandský záložník Lille Haraldsson.

6
    Klaksvík bude po teči obránce rozehrávat roh.

7
    Ten kopal domácí Johansson, nedokázal však najít žádného ze spoluhráčů.

10
    Po faulu na zadáka Lille Alexsandra bude rozehrávat sám brazilský fotbalista.

12
    Asi doposud největší šanci zápasu měl domácí křídelník Frederiksberg, brankář Monnone však jeho střelu z velké vzdálenosti vyráží.

14
    Frederiksenův roh odvrací obrana francouzského celku.

19
    Střela Yaziciho míří pouze vedle branky.

25
    Po faulu Kronberga bude rozehrávat stoper hostujícího celku Yoro.

30
    Už už to vypadalo, že půjde Lille do vedení, avšak na poslední chvíli vykopl míč z brankové čáry obránce, čímž tak změnil významně trajektorii rány Hakona Haraldssona! Francouzský celek bude kopat roh.

30
    Yaziciho roh odvrácen, Lille se zatím nedaří roli favorita potvrdit vstřelenou brankou.

32
    Ke střele se teď odhodlal i Gudmundsson, záložník Lille, jeho pokus však dokázal zblokovat obránce Klaksvíku.

34
    Teď ale islandský záložník v jiné pozici, faulem zastavuje Andiho Ferderiksberga.

39
    Zedadka zezadu faulován kapitánem domácích Andreassenem, hosté z Lille budou rozehrávat.

42
    Po střele Gudmundssona, která byla zblokována obráncem, rozehrával Yazici rohový kop, který zakončoval pro změnu islandský špílmachr, ani v tomto případě však netrefil branku.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45+1

Po první půli je stav na Faerských ostrovech 0:0. Lille víceméně potvrzuje předpoklady favorita, avšak stále hráčům trenéra Paula Fonsecy chybí vstřelený gól. Asi nejnadějněji vyhlížely střely Yaziciho z 20. minuty a zakončení Haraldssona o deset minut později, ani jedna z těchto ran však zařízení netrefila. Naopak jedinou střelu Klaksvíku musel likvidovat brankář Mannone, s ránou Frederiksberga si ale poradil.

46

49
    Střela Yaziciho, a následně ani Haraldssona, na branku nemířila.

54
    Žlutá karta pro tým KÍ Klaksvík (Jóannes Danielsen).

59
    Velká šance Lille na vedoucí branku! Blízko otevření skóre teď byl Alan Virginius, chybělo mu však trochu štěstí, neboť trefuje pouze břevno!

62
    Střídání v týmu KÍ Klaksvík:
    ze hřiště odchází Páll Klettskard, přichází Sivert Gussiaas,
    ze hřiště odchází Claes Kronberg, přichází Hallur Hansson.

62
    Po faulu na Andrého budou rozehrávat hostující fotbalisté.

65
    Střídání v týmu Lille OSC:
    ze hřiště odchází Amine Messoussa, přichází Aaron Malouda,
    ze hřiště odchází Benjamin André, přichází Jorge Miramón.

71
    Rohový kop odvrací obrana domácího celku.

71
    A ještě jeden roh zahrával Yazici, ani ten však nebyl příliš úspěšný.

73
    Střela střídajícího Hanssona míjí branku Mannoneho, brankáře francouzského klubu.

77
    A ani střela tureckého internacionála v dresu Lille na branku neletěla.

77
    ze hřiště odchází Jóannes Danielsen, přichází Mads Boe Mikkelsen.

79
    ze hřiště odchází Yusuf Yazıcı, přichází Edon Žegrova,
    ze hřiště odchází Alan Virginius, přichází Jonathan David.

83
    Střídající Ignacio Miramon se provinil proti pravidlům, sudí Masiyev mu píská faul.

84
    Žlutá karta pro tým KÍ Klaksvík (Árni Frederiksberg).

85
    Akci Lille zastavuje ofsajdové postavení Zedadky.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+2
    Nastavený čas je velmi rozkouskovaný několika fauly z obou stran.

90+3
    Žlutá karta pro tým Lille OSC (Jorge Miramón).

90+4

Zápas Evropské konferenční ligy mezi Klaksvíkem a Lille končí za bezbrankového stavu 0:0.
    V prvním poločase byli favorité z Francie více na míči, ale nedokázali procentu držení míče uplatnit k ohrožení branky brankáře Johanssona. Například nejnebezpečnější střely Yaziciho či Haraldssona byly buď zblokovány, nebo nemířily na branku.
    Ve druhé půli Lille stále více drželo míč, a také to vypadalo, že půjdou hosté do vedení, a to když pálil Virginius, jeho střela sice překonala brankáře klubu z Faerských ostrovů, ale skončila na horní tyči branky. Lille se už k větší šanci nedostalo, a tak nakonec odešlo z dnešního zápasu bez přímé střely na branku.

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 1:0. Střely mimo: 1:10. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:6.

Ode mě je o pro dnešek vše přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou! (20:53:47)