Přerov – Třinec 6:3 (kon.) | Olomouc – Mountfield HK 0:8 (kon.) | Tábor – Plzeň 4:3 (2:1 po s.n.)
Kometa Brno – Vítkovice 3:2 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 0:5 (kon.) | Jihlava – Pardubice 0:3 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 4:3 (kon.) | Zlín – Poruba 1:5 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 5:4 (po pr.)
Slavia – K. Vary 3:7 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Tábor
4:3 (2:0, 0:3, 1:0 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Sobota 07.10.2023, 12:30 • ZS Tábor • Extraliga dorostu • Skupina A

Tábor doma porazil Plzeň 4:3 po samostatných nájezdech. Hosté na dvě branky JIŘÍHO STRACHOTY z prvního dějství dokázali odpovědět. Domácí brankář Moustafa čaroval, ale jeho kouzla jej zbavil ve 25. minutě JAN FODOR, poté ve 37. minutě se po závaru u klece Tábora nejlépe zorientoval ADAM FEHÉR. V závěru přidal třešničku na výkonu hostů Matyáš ÚBL, ten se prosadil po pěkné individuální akci. Třetí třetina přinesla jen jedinou branku domácího hráče, ve 41. minutě ONDŘEJ SLÍVKO propálil z mezikruží brankáře hostů. 65 minut vítěze nepřineslo a šlo se na samostatné nájezdy, ten rozhodující proměnil MATĚJ SLABÝ. (14:58:05)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Hockey Club Tábor.
    Rozhodující nájezd proměnil MATĚJ SLABÝ.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani 65 minut vítěze nepřineslo, toho určí až samostatné nájezdy. Ty začnou po úpravě hrací plochy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    David Slačík (Plzeň) se neprosadil z levého kruhu přes hůl obránce.

64:15
    Adam Moustafa (Tábor) si připsal další zákrok, bude se vhazovat po jeho levici.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 5. Strachota (Slívko, Špaček), 17. Strachota (Rob. Mohyla, Suchan), 41. Slívko (Suchan), rozh. náj. Slabý – 26. Fodor (Reisnecker, Fehér), 37. Fehér (M. Mašek, Maty. Fiala), 40. Úbl (Klatovský, Slačík)