Plzeň – Vítkovice 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 3:4 (kon.) | Sparta – Liberec 1:4 (kon.)
Třinec – K. Vary 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 3:2 (po pr.) | Litvínov – Motor ČB 4:3 (kon.)
Mountfield HK – Pardubice 2:4 (kon.)
HC Kometa Brno
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
HC Olomouc
Neděle 08.10.2023, 17:00 • Winning Group Arena • Tipsport extraliga • 9. kolo

61:29
    Kometa bude mít další možnost dnešní utkání ukončit. Dvě minuty za podrážení nafasoval Jiří Ondrušek.

52:28
    Komplikace pro Olomouc! Jakub Sirota vyhodil puk mimo ledovou plochu a bude potrestán za zdržování hry. Kometa bude hrát jednu minutu a jednadvacet vteřin v pěti proti třem!

51:49
    Brnu se naskýtá příležitost k vyrovnání. Menší trest za sekání obdržel Rok Macuch.

30:42
    Kometa bude mít další možnost přesilové hry, vyloučen je Aron Chmielewski za hákování.

28:19
    Vyloučení v týmu HC Olomouc:
    Jan Švrček – 2 min., sekání.

20:52
    Hosté z aktivity těží možnost druhé přesilové hry v utkání, dvě minuty fasuje Kristián Pospíšil za zásah do oblasti hlavy a krku.

11:16
    Chyba Rhetta Hollanda však teď Kometu bude stát dvě minuty v oslabení, právě Holland si musel pomoci faulem a odsedí dvě minuty za sekání.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 37. Zbořil (Ďaloga, Kohout), 54. Gazda (Holík, Moses), 64. Ščotka (Flek) – 39. Kucsera (Anděl, Sirota), 49. Kunc (Anděl, Kucsera)

HC Kometa Brno: Furch (Lukeš) – Lintuniemi, Ščotka, Kučeřík (A), Holland, Ďaloga, Gazda, Zahradníček – Pospíšil, Cingel, Moses – Kohout, Marcinko (A), Zbořil – Zaťovič (C), Holík, Flek – Okál, Zembol, Jenyš.
    Trenér: Modrý

HC Olomouc: Konrád (Frgál) – Ondrušek (C), Řezníček, Sirota, Rutar, Švrček, Škůrek, Černý – Navrátil, Knotek (A), Bambula – Chmielewski, Macuh, Klimek – Kusko, P. Musil (A), Orsava – Kunc, Anděl, Kucsera.
    Trenér: Tomajko

Rozhodčí: Jeřábek, Obadal – Axman, Blažek