Sparta – Tábor 3:1 (kon.)
HC Sparta Praha
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
HC Tábor
Úterý 10.10.2023, 18:00 • Sportovní hala Fortuna, Praha - Holešovice • Extraliga dorostu • Skupina A

54:42
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha:
    Tobiáš Tvrzník – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Timofej Žukovskij.
    53:23 Filip NOVÁK - 3:1

53:23
    Sparta právě vstřelila branku!
    FILIP NOVÁK projel sám až do útočné třetiny, odkud ze slotu přesně trefil levý horní roh Moustafovy branky a zvyšuje tak vedení. Asistence: Tomáš Malínek.

51:40
    Malínkův pokus se od tyčky odrazil vysoko do ochranné sítě.

50:28
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
    Antonín Pufr – 2 min., hákování.

47:11
    Hrubý si dojel sám na Moustafu, protlačit puk mezi jeho betony se mu nepodařilo.

40:11
    Pánek tečoval střelu a ta výrazně změnila směr, sparťanský brankář měl problémy ji vyrazit, nakonec se mu to však povedlo.

37:57
    David Hrubý – 2 min., nedovolené bránění.

34:31
    Strachota jel sám na brankáře a zkusil kličku do forhendu, Tvrzník ale udržel puk před brankovou čárou.

33:00
    David Hoznourek – 2 min., hrubost.

Antonín Bačo – 2 min., hrubost.

31:48
    Jáchym Novák – 2 min., nedovolené bránění.

26:45
    Hrubý v oslabení dostal šanci samostatného úniku, na Moustafu zkusil bekhendovou kličku. Hostující brankář ale záměr sparťanského útočníka skvěle vystihl.

26:13
    Tomáš Malínek – 2 min., podrážení.
    25:32 Tomáš HLINKA - 2:1

25:32
    Novák přivezl puk před Moustafu a posunul mu puk na betony – v tu chvíli se před brankářem ocitl ještě TOMÁŠ HLINKA, který lehce odražený puk dorazil do poloodkryté branky. Asistence: Filip Novák.

16:03
    Další tyčka od Sparty.
    15:27 Sebastian PÁNEK - 1:1

15:27
    Tábor právě vstřelil branku!
    SEBASTIAN PÁNEK si sebral v rohu útočné třetiny odražený puk. Najel si až před Tvrzníka, proti kterému uspěl bekhendovou kličkou. Asistence: Ondřej Slívko a Antonín Bačo.

12:50
    Šimon Céza – 2 min., napadení.
    11:59 Filip NOVÁK - 1:0

11:59
    Úvodní branku střelil FILIP NOVÁK, když dostal přihrávku od Nestrašila na levý kruh. Puk jen lehce posunul na Moustafu, tomu ale kotouč nakonec projel mezi betony Asistence: Václav Nestrašil.

06:33
    Další tyčka od sparťanů.

05:34
    Novák Filip z pravého kruhu trefil tyčku!

03:52
    Jakub Pícha – 2 min., hákování.

Lucie Citterbartová

Branky a nahrávky: 12. F. Novák (Nestrašil), 26. Hlinka (F. Novák), 54. F. Novák (Malínek) – 16. S. Pánek (Slívko, Bačo)

HC Sparta Praha: Tvrzník (Hanousek) – Malínek (C), Hoznourek, Cichoň, Já. Novák, Dufek (A), T. Bolocan, Kincl – Nestrašil (A), D. Novotný, F. Novák – M. Bolocan, Prikhodko, Hrubý – Hlinka, Žukovskij, Čížek – Volodin.
    Trenér: Richard Žemlička

HC Tábor: Moustafa (A. Spálenka) – Pufr, Rob. Mohyla, Bačo, Špaček, Céza (A), V. Mašek, J. Šťastný – Suchan, Strachota, Hlavín (C) – Kostka, Slabý, Šustík – Slívko, Pánek, Pícha – Bušta.
    Trenér: Milan Dančišin

Rozhodčí: Pastier – Bublová, Motl