Winnipeg – Florida 6:4 (kon.) | Boston – Nashville 3:2 (kon.) | Columbus – NY Rangers 5:3 (kon.)
Detroit – Tampa 6:4 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 5:2 (kon.) | Toronto – Minnesota 7:4 (kon.)
Montreal – Chicago 3:2 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 3:2 (kon.) | St. Louis – Seattle 2:1 (1:0 po s.n.)
San Jose – Colorado 1:2 (0:1 po s.n.) | Vegas – Anaheim 4:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 3:4 (kon.)
Los Angeles – Carolina 5:6 (2:3 po s.n.)
Vegas Golden Knights
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Anaheim Ducks
Neděle 15.10.2023, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

49:12
    Dnes už potřetí míří na trestnou lavici hostující Sam Carrick. Tentokrát to má na dvě minuty za hákování.

46:05
    Nervózní zápas pokračuje a je tu vyloučení na straně Anaheimu. Za zákrok na Marchessaulta vyfasoval dvě minuty za držení Frank Vatrano.

42:27
    A další tresty na obou stranách, jak domácí Braynden McNabb, tak i hostující Ryan Strome obdrželi po dvou minutách za sekání.

42:11
    Domácí Keegan Kolesar vyfasoval 2+2 minuty za hrubost, hostující Max Jones zase dvě minuty za hrubost. Přesilovka pro Anaheim.

37:03
    Už se pískalo a na trestnou lavici míří s dvouminutovým trestem za faul kolenem Ross Johnston.

31:04
    Přesilovka tentokrát pro hosty, dvě minuty za podrážení si odsedí Ivan Barbašev.

26:51
    Jak Keegan Kolesar, tak i Sam Carrick obdrželi pětiminutové tresty za bitku.

22:03
    Dlouho nám ale hra v pěti na obou stranách nevydržela, neboť na trestnou lavici zamířil Ilja Ljubuškin za nedovolené bránění na Barbaševa. Další přesilovka pro Vegas.

16:45
    Už je jasno i o trestu pro Sama Carricka, ten si odsedí pět minut za faul loktem.

16:45
    Jedno je jisté, Brayden McNabb z domácího celku obdržel dvě minuty za hrubost, Carrickův zákrok se ještě přezkoumává na videu.

07:18
    Je tu první vyloučení zápasu, přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za podrážení obdržel Brayden McNabb.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 20. Eichel (Theodore, Stephenson), 36. Stephenson (Cotter, McNabb), 47. Theodore (Eichel, Stephenson), 58. Röndbjerg (Hague) – 47. McTavish (Drysdale, R. Strome)

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Theodore, McNabb (A), Korczak, Hague, Pachal, Hutton – Marchessault, Eichel (A), Barbašev – Stone (C), Stephenson, Cotter – Amadio, W. Karlsson, Dorofejev – Kolesar, N. Roy, Röndbjerg.
    Trenér: Bruce Cassidy

Anaheim Ducks: Gibson (Dostál) – Drysdale, Fowler (A), Gudas, LaCombe, Ljubuškin, Mintjukov – Terry (A), Zegras, Henrique (A) – R. Strome, McTavish, Vatrano – Silfverberg, Groulx, Max Jones – Leason, Carrick, R. Johnston.
    Trenér: Greg Cronin

Rozhodčí: Samuels-Thomas, Kozari – Barton, Apperson

Diváci: 18 033