Nové Zámky – HC Slovan 2:1 (kon.) | Košice – Nitra 4:3 (kon.) | Banská Bystrica – Spišská N. Ves 1:0 (kon.)
Humenné – Trenčín 3:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 2:1 (kon.) | Poprad – Zvolen 3:2 (2:1 po s.n.)
HC MIKRON Nové Zámky
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HC SLOVAN Bratislava
sk Neděle 15.10.2023, 15:00Tipos Extraliga (SR) • 10. kolo

Dnešný zápas vyhrávajú Nové Zámky 2:1. Sledovali sme výborný zápas. V tretej tretine rozhodol gólom domáci strelec Troy Loggins. Prajem ešte pekný večer. (17:15:05)

60:00

59:35
    Ranford pálil z kruhov. Kantor jeho pokus vyrazil.

59:00
    Minárik v šanci! Kantor výborným zákrokom podržal svoje mužstvo.

58:48
    Oddychový čas pre tím HC SLOVAN Bratislava.

58:40
    Coreau odkočuloval z brány! Slovan hrá v šestici.

58:33
    Sersen vyhadzuje puk cez všetky čiary.

57:01
    Lee pálil od modrej čiary. Jeho pokus zblokoval Ranford.

56:21
    Vylúčenie v tíme HC SLOVAN Bratislava:
    Patrik Masnica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.

56:10
    Domáci sú po góle na koni. Teraz hrajú výborne.

54:55
    Brown ťahal akciu po pravom krídle, ale výborne ho zastavil Kozák.

53:49
    HC Nové Zámky dali gól! Domáci idú do vedenia! Laurenčík parádnou prihrávkou našiel TROYA LOGGINSA, ktorý z kruhov napriahol a presnou delovkou prekonáva Coreaua v bráne hostí. Asistencie: M. Laurenčík, M. Lee.

53:23
    Findlay zaviezol puk do útočnej tretiny a tak získal dôležité sekundy na prestriedanie spoluhráčov.

52:57
    Slovan sa ubránil a je v plnom počte.

52:12
    Preisinger opäť vyhodil puk cez všetky čiary.

51:34
    Hostia sa výborne bránia a Ranford sa dokonca dostal do zakončenia.

51:05
    Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

50:57
    Daniel Gachulinec – 2 min., hákovanie.

49:52
    Lee sa perfektne natlačil pred Coreaua a takmer dosiahol gól. Puk mu v poslednej chvíli ušiel z hokejky.

49:00
    Šišovský pálil z kruhov. Coreau puk chytil a prerušil hru.

48:16
    Patrik Masnica sa snažil pretlačiť až pred Kantora. Domáci brankár jeho zakončenie pokryl.

47:23
    Hra sa teraz odohráva väčšinou v strede ľadovej plochy.

46:32
    Scheid hľadal prihrávkou Takáča, ale ten prihrávku nezachytil. Icing.

45:10
    Hostia z Bratislavy sú v tretej tretine lepším mužstvom.

44:00
    Pecararo v šanci! Jeho strelu výborne zblokoval Ligas.

43:24
    Ranford vo veľkej šanci! Kantor mal šťastie, že hosťujúci utočník nedokázal puk zasunúť za jeho chrbát.

42:48
    Ligas nahadzoval puk na bránu hostí. Coreau zasahovať nemusel.

42:12
    Pecararo sa dostal do veľkej šance! Kantor jeho pokus betónom vyrazil.

41:33
    Úvod tretej tretiny je veľmi opatrný. Nikto nechce spraviť chybu.

39:57
    Slovan Bratislava dal gól! Hostia vyrovnávajú stav stretnutia! Chybu v obrane domácich využíva BRETT FINDLAY, ktorý strelou z prvej prekvapil Kantora v domácej bráne. Bez asistencie.

39:01
    Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:41
    Kantor vyrazil delovku Goliana. Sledujeme výborný hokej.

37:09
    Brown potiahol akciu. Prihrávkou hľadal O'Briena, ale výborne sa vrátil Stupka a akciu hostí zastavil.

36:01
    Pecararo vypálil príklepom! Kantor jeho pokus s problémami pokryl a prerušil hru.

35:30
    Kováč vybojoval puk. Prihral na modrú čiaru na Kozáka, ktorý okamžite vypálil, ale jeho pokus bol zblokovaný.

34:21
    Bombu vypálil Mamčics, ale jeho strela tesne minula bránu hostí.

33:14
    Sledujeme dnes taktický zápas. V druhej tretine sme ešte nevideli vylúčenie ani na jednej strane.

32:10
    Števuliak sa dostal do šance. Sersen mu v poslednej chvíli zablokoval hokejku.

31:28
    Tomáš Mikúš sa predieral do šance a bol poslaný na zem. Vylučovať sa však nebude.

30:37
    Romančík zakončoval, ale jeho pokus bol zrazený na ochrannú sieť.

29:31
    Miloš Fafrák pálil od modrej čiary. Coreau s jeho pokusom nemal problém.

28:33
    Následuje reklamná prestávka.

27:10
    Loggins schoval svoju strelu za protihráča. Coreau s problémami jeho pokus vyrazil ramenom.

26:24
    Findley nedokázal spracovať prihrávku. Máme tu ďaľší icing.

25:37
    Pecararo sa snažil prekvapiť Kantora, ale domáci brankár si jeho pokus napokon postrážil.

25:01
    Kozák pálil od modrej čiary. Coreau chytá.

24:06
    Golian obkorčuloval bránu a takmer sa dostal do zakončenia. Puk mu dobre vypichol Lee.

23:45
    Sersen zakončoval z pravej strany. Následne dorážal Minárik aj Ranford, ale opäť zasiahol výborný Kantor.

23:24
    Domáci si nerozumeli v rozohrávke. Píska sa icing.

22:26
    Masnica vypálil tvrdú strelu. Kantor jeho pokus vyrazil.

21:15
    Mamčics poslal strelu od modrej čiary, ale jeho pokus nebol presný.

20:10
    Roy sa takmer dostal do samostatného úniku. Coreau však vykorčuloval a puk odpálil.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine vedú domáci hokejisti 1:0, po góle Alberta Michnáča. Sledujeme dobrý a rýchly hokej. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:17
    Minárik vystrelil a Hatala puk nešťastne tečoval. Kantor bol však pozorný a puk zachytil.

18:47
    Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary.

18:28
    Scheid v dobrej šanci, ale Kantor výborne zasiahol a prerušil hru.

17:33
    Slovanisti sú v pásme a majú veľký tlak!

17:25
    Vylúčenie v tíme HC MIKRON Nové Zámky:
    Patrik Števuliak – 2 min., nedovolené bránenie.

16:18
    Miloš Fafrák – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.

16:07
    Domáci sa dostali pod veľký tlak. Šišovský vyhodil puk na zakázané uvoľnenie.

15:42
    Sersen vypálil od modrej čiary, ale jeho pokus zblokoval Števuliak.

14:51
    Výhonský sa takmer dostal do zakončenie, ale Laurenčík mu puk vypichol.

13:41
    Ondrušek zakončoval z ľavej strany. Coreau nemusel zasahovať.

12:48
    Pecararo takmer využil chybné striedanie domácich. Chýbal len kúsok, aby zasunul puk za Kantora.

11:47
    Michnáč zakončoval z dobrej pozície. Coreau vyrazil jeho pokus vyrážačkou.

11:22
    Hostia sa zatiaľ hľadajú. Domáci sú aktívnejším tímom.

10:13
    Veľká šanca domácich! Ondrušek zakončoval z blízkosti a Coreau výborne zasiahol betónom.

09:28
    HC Nové Zámky dali gól! Domáci idú do vedenia! Novozámčania si vytvorili veľký tlak. K puku sa dostal úplne voľný ALBERT MICHNÁČ, ktorý veľmi peknou strelou prekonáva Coreaua v bráne hostí. Asistencie: T. Mikúš

08:17
    Sledujeme obrovské množstvo súbojov pri matineloch.

07:44
    Roy pálil z kruhov. Coreau jeho pokus vyrazil. Domáci zostávajú v útočnom pásme.

07:02
    Scheid si hodil puk od červenej čiary, ale nestihol ho dokorčulovať. Icing.

06:36
    Scheid pálil od modrej čiary. Následne dorážal aj Minárik, ale Kantor chytá puk lapačkou.

05:21
    Hostia si vytvorili tlak v útočnej tretine. Prišlo však len jediné zakončenie z hokejky Goliana, ale s tým si Kantor poradil.

04:16
    Golian nahadzoval puk na Kantora. Domáci brankár puk chytil a prerušil hru.

04:01
    Úvod zápasu je veľmi kúskovaný.

03:46
    Hatala poslal nepresnú prihrávku na Michnáča. Píska sa icing.

03:07
    Preisinger hľadal pred bránou Minárika, ale jeho prihrávku zblokoval Kozák.

02:34
    Ranford bol príliš rýchly. Píska sa ofsajd.

01:56
    Nedorozumenie v rozohrávke hostí. Píska sa icing.

01:04
    Prokeš prihrával puk na modrú čiaru. Ligas si ho však nedokázal spracovať a musel opustiť útočné pásmo.

00:44
    Sersen pálil od modrej čiary. Kantor jeho pokus vyrazil betónom.

00:01
    Úvodné buly získali domáci hokejisti.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HC MIKRON Nové Zámky: Kantor (Mičík) – Laurečník, Lee, Stupka, Roy, Loggins – Mamčics, Ligas, Michnáč, Prokeš, T. Mikúš – Kozák, Hatala, Šišovský, Ondrušek, Števuliak – Kováč, Barto, Fafrák
    Tréner: Erik Čaládi

HC SLOVAN Bratislava: Coreau (Baroš) – Sersen, Romančík, Pecararo, Ranford, O'Brien – Golian, Scheid, Minárik, Preisinger, Takáč – Maier, Gachulinec, Brown, Findlay, Lukošík – Beňo, Török, Masnica, Výhonský
    Tréner: Vladimír Rúžička

Rozhodca: Hronský, Stano – Gegáň, Valo.

Domáci hokejisti majú opäť výborný štart do sezóny. V doterajšom priebehu sezóny získali 18 bodov a majú pozitívne skóre 37:19. Novozámčania sú doma veľmi silným súperom. Dnes majú proti sebe bratislavský Slovan a očakáva sa ofenzívny hokej s veľkým množstvom gólov.

Hostia sa po katastrofálnom úvode sezóny dostávajú do pohody. V poslednom ligovom kole zvíťazili na domácom ľade s Popradom vysoko 7:2. Navrátilec Brendan Ranford dosiahol v dvoch zápasoch 9 bodov. Slovan získal zatiaľ 13 bodov a má negatívne skóre 32:33.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.

Lissko

Branky a nahrávky: 10. Michnáč (Mikúš), 54. Loggins (Laurenčík, Lee) – 40. Findlay

Trenér: Erik Čaládi

Trenér: Vladimír Rúžička

Rozhodčí: Hronský, Stano – Gegáň, Valo