Jablonec B – Teplice B 1:0 (kon.) | Kolín – Ústí n. L. 3:2 (kon.) | Most/Souš – Velvary 0:4 (kon.)
Živanice – Přepeře 1:1 (kon.)
SK Sparta Kolín
3:2 (2:1)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Sobota 21.10.2023, 10:30 • Brankovická 1216, Kolín • Česká fotbalová liga (B) • 12. kolo

90+5
    Střídání v týmu SK Sparta Kolín:
    ze hřiště odchází Jiří Vondráček, přichází Ondřej Sodoma. Znatelně otřesený kapitán Kolína duel nedohraje a na závěr nastavení je nahrazen.
    85. Ismael DAO - 3:2

85
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Tak pozor, možná ještě není rozhodnuto! Jiskru naděje pro Severočechy jen pár minut před koncem vykřesal ISMAEL DAO, jenž prokličkoval do domácího vápna a následnou nádherou ranou do vzdálenějšího vinglu se postaral o kontaktní zásah. Čeká nás zajímavý závěr – 3:2!

82
    Další žlutá karta, tentokrát pro Tomáše Kučeru (UNL). Přiznám se, že jsem nezahlédl, co jí předcházelo.

80
    ze hřiště odchází Michal Snížek, přichází Daniel Jaroš.

78
    Rozhodčí se snaží ukočírovat dění a ukazuje žlutou také Jakubu Marešovi (UNL), zřejmě za protesty.

76
    Od někoho v publiku se ozvala obhajoba, že Pavel Čapek (KOL) neudělal nic špatně, ale rozhodčí si to evidentně nemyslel. Domácí borec je varován.

71
    Rozhodčí Švagr poprvé v zápase vytáhl z kapsy žlutou kartu, kterou teď viděl Vojtěch Čítek (UNL).

70
    Střídání v týmu FK VIAGEM Ústí nad Labem:
    ze hřiště odchází Alois Hyčka, přichází Jaroslav Benda,
    ze hřiště odchází Adam Čičovský, přichází Patrik Kubín.
    70. Michal SNÍŽEK - 3:1

70
    Kolín právě vstřelil branku!
    Domácí mají k cennému vítězství už opravdu blízko, dvacet minut před koncem navyšují svůj náskok na dvě branky! Chvilku po jiné velké spálené šanci Sparty se za vápnem k míči dostal MICHAL SNÍŽEK, který neváhal a Němce překvapil pěknou střelou na zadní tyč – 3:1!

60
    ze hřiště odchází Jan Neuberg, přichází Václav Milec.
    45. Jan NEUBERG - 2:1

45
    A to se mu také daří, domácí půjdou do přestávky s náskokem! Po vhazování vedle Němcova vápna se k míči dostal JAN NEUBERG, jehož přesná hlavička zaplula přesně za bezmocného strážce severočeské svatyně – 2:1!

42
    Sparta teď byla jen pár centimetrů od druhého gólu! Po parádní křižné přihrávce se u pravé tyče uvolnil právě Čapek, jehož zakončení na opačnou stranu zajelo jen těsně vedle konstrukce!
    38. Jakub MAREŠ - 1:1

38
    Inu, tohle byl hodně kuriózní gól, ale i ty se počítají! Po hrubé chybě domácího Přibyla se ve vápně k míči dostal JAKUB MAREŠ, který vyrovnal zakončením do naprosto prázdné svatyně. Tohle si gólman za rámeček určitě nedá – 1:1!
    23. Dominik VESELÝ - 1:0

23
    Domácí jdou ve třiadvacáté minutě do vedení! Němec si sice na nebezpečnou standardku Sparty počíhal a míč, který zřejmě nedopatřením tečoval někdo v ústecké zdi, vyrazil nad svou svatyni, jenže balón následně spadl přímo na volného DOMINIKA VESELÉHO a ten se prosadil jednoduchou dorážkou – 1:0!