Lorient – Rennes 2:1 (kon.) | Lille – Brest 1:0 (kon.) | Nantes – Montpellier 2:0 (kon.)
Toulouse – Remeš 1:1 (kon.) | Monaco – Méty 2:1 (kon.) | Lyon – Clermont Foot 1:2 (kon.)
Toulouse FC
1:1 (0:0)
Stade de Reims
Neděle 22.10.2023, 15:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 9. kolo

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 18:15. (17:05:12)

Utkání končí 1:1, ale ve druhém poločase bylo k viděné velké množství příležitostí.

Oba soupeři předvedli gólovou pětiminutovku na úvod druhého poločasu. Na vedoucí branku Richardsona dokázal po pěti minutách rychle reagovat Dallinga. Branka nebyla nejprve uznána pro ofsajd, gól přiznal Toulouse až VAR systém. Nadále se hrálo bez velkých šancí až do závěru utkání, který opanoval tým Toulouse.

Jneže čaroděj Diouf nejprve vytáhl sólo Magriho, o minutu později skvěle ulikvidoval střelu Schmidta! (viz. obrázkový gif).

A následně v nastaveném čase si na brankáři Stade Reims vylámal zuby při své koncovce Begraoui.

90+6

90+6
    Přetažený míč jeho spoluhráč nedokázal využít k zakončení a tak mohutný odkop hostí až na soupeřovu polovinu končí toto utkání.

90+5
    Sierro bude rozehrávat rohový ko zprava.

90+4
    Hráči Stade Reims už kouskují hru pouze fauly, jelikož jsou pod velkým tlakem Toulouse.

90+3
    O poznání lépe si vedl jeho spoluhráč Begraoui, jehož zmístěnou dělovku famozné vyrazil mimo branku fantasticky chytající Diouf!

90+3
    Míč do druhé vlny byl chyba, jelikož Sierro si ho rovnal déle na silnějšé nohu, než když se peče bábovka.

90+2
    Skvělá atmosféra doprovází tento zápas, který zřejmě skončí bez vítěze.

90+1
    Itova střela byla zablokována, následné nůžky Diakitého těsn ěminuly branku soupeře.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje minimálně šest minut!

90
    Rozehrávka Schmidta v podobě přímého kopu nebyla dostatečně kvalitní a přesná.

89
    Střídání v týmu Toulouse FC:
    ze hřiště odchází Cristian Cásseres, přichází Denis Genreau.
    88. Schmidtovu střelu k tyči vyrazil Diouf na rohový kop

88
    O chvíli později střelu ze střední vzdálenosti, kterou vyslal Niklas Schmidt výborně na rohový kop vyráží brankář Diouf!

87
    Druhý gól Toulouse měl na noze Frank Magri, ovšem jeho přízemní střelu skvěle vychatal brankář Diouf!

85
    Centr Ita našel z rohu až na zadní tyč nejvýše vyskovšího Munetsího, ale ten hlavičkoval pouze přímo do brankáře.