Havířov – Opava 9:1 (kon.) | Chomutov – Písek 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Šumperk 4:3 (po pr.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | SHKM Hodonín – Žďár n/S 2:3 (kon.) | Vyškov – Technika Brno 5:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Vel. Meziříčí 6:3 (kon.) | Ústí n/L – Kralupy n. Vltavou 3:5 (kon.) | Benátky n/J – Hronov 7:1 (kon.)
Letňany – Děčín 2:1 (kon.) | Tábor – Řisuty 8:2 (kon.) | Kobra – Cheb 6:2 (kon.)
Příbram – Mostečtí Lvi 6:3 (kon.)
HC Kobra Praha
6:2 (2:0, 1:1, 3:1)
HC Stadion Cheb
Středa 25.10.2023, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

A je konec! Pražané konečně prolomili šnůru porážek a poprvé od úvodního kola bodují za plný počet! Zároveň odsouvají Cheb na třinácté místo, které dodnes okupovali. Hezký večer! (20:23:10)

59:39 Jaroslav VAŠÍČEK - 6:2

59:39
    Stadion Cheb právě vstřelil branku!

Cheb ještě kosmeticky upravuje skóre! Po nahození od modré kotouč za Ondríka doklepl opět JAROSLAV VAŠÍČEK, který tak byl u všech gólů hostí. Asistence: Vojtěch Šik a Václav Stejskal.

59:01
    Poslední minuta třetiny.
    57:59 Filip VLČEK - 6:1

57:59
    Kobra právě vstřelila branku!

A Kobra dvojitou početní výhodu opět využívá! Stejným stylem jako dnes již mnohokrát, tedy rychlou přihrávkou do brankoviště se podruhé trefil FILIP VLČEK. Asistence: Kamil Bříška a Dominik Šteiner.

56:55
    A teď už Michal Jílek nemá jinou možnost a vylučuje při šarvátce obě strany! Po podrážení hostujícího Švece neudržel Dominik Novák emoce na uzdě a pustil se do ležícícho protihráče. To vyvolalo očekávanou reakci a do souboje se přidal Michael Čejka. Dvě minuty za nesportovní chování pak dostal Václav Skuhravý.

56:10

55:56
    Do zakončení se dral jeden z hostí, na Ondríka si ale nepřišel.

54:41
    Ondrík měl práci u pravé tyče, kotouč ale dostal do své lapačky.

54:10
    Teď už mu ale došla a posílá Jiřího Stejskala vychladnout za hrubost.

53:45
    A teď se to pošťuchuje na druhé straně, hosté velké manko očividně psychicky nezvládají. Sudí Jílek má ale velkou trpělivost.

53:25
    Novák si s pukem sjel až do brankoviště, po neúspěšném pokusu ho ale zapomněl opustit a Petrásek se do něj okamžitě chtěl pustit.

52:13
    Rychlé nahození z brankové čáry v kontaktní vzdálenosti nemělo úspěch.

51:03
    Jedná se o Jana Matušku, který se sice dokázal zvednout, chtělo to ale velkou pomoc spoluhráčů. Petr Kořán dlouho vedl debatu se sudím, trestat se ale nebude.

51:03
    Na ledě zůstal ležet jeden z domácích hráčů, je u něj lékař.
    50:29 Stanislav TICHÝ - 5:1

50:29

Kobra odbíjí pátou! Když nemohl vystřelit první ani druhý hráč, tak ten třetí se prosadil. Konkrétně to po dvou zadovkách byl STANISLAV TICHÝ. Asistence: Vladislav Houška a Dominik Novák.

50:04
    Hosté dokázali vyhodit a jsou v pěti.

49:54
    Přízemní střelu od modré tečoval Holý, už před tím ale neměla rychlost na to, aby Kašpara překvapila.

49:26
    A dělovku Bříšky na protější tyč Kašpar jen tak tak také vystihl.

49:15
    Projektil z dálky se srazil do rohu.

48:38
    Šťastný opět stál u levé tyče na teč, kotouč ale dostal na tělo.

48:10
    Cheb rychle vyhazuje.

48:05
    Další držení na straně Chebu. Odpykat si ho jde Petr Kořán.

47:29
    Jakub Kašpar skvěle podržel svůj tým! Kobra měla přečíslení, hráč v držení šel do kličky, ale gólman hostí se skvěle roztáhl a kotouč mu zůstal na betonu. Ihned přijel ještě dorážet Tichý, ale nenašel si skulinu, kudy by puk procpal.

46:10
    Hra byla několik vteřin zmražena v pravém rohu Ondríka.

45:37
    Dohrávka u domácího brankoviště rozpoutala hromadnou šarvátku. Sudí ji rychle roztrhli a nikoho nevylučují.
    45:28 Tomáš ŠŤASTNÝ - 4:1

45:28

Teď už ale branku máme! Opět zafungovala rychlá přihrávka do brankoviště na teč, tentokrát byl na jejím konci TOMÁŠ ŠŤASTNÝ! Asistence: Filip Vlček a Tomáš Urban.

45:04
    Další dělovka z vrcholku levého kruhu se jen odrazila zpět Bříškovi.

44:55
    A přizvednutá střela od modré končí v ochranné síti.

44:43
    Ani nenápadná střela Bříšky gólmanovi neušla.

44:31
    Vlček sice byl nehlídán, střela mu ale trvala příliš dlouho a Kašpar vytáhl přesný semafor.

44:09
    Další dvě minuty pro Cheb. Signál pro držení vidí Vojtěch Šik.

43:10
    Kamil Bříška přihrával spoluhráči do brankoviště, ten byl ale povalen a kotouč v brance neskončil. Domácí legenda si po přerušení hry šla celou situaci vysvětlit s hlavním sudím, tohle ale na dvě minuty nebylo.

42:48
    Další utíkající puk pohlídal Kašpar.

42:33
    Několik pokusů Pražanů skončilo vedle branky.

41:23
    Zákrok si po ztrátě kotouče domácími hráči připisuje i Ondrík.

40:25
    Z ostrého úhlu pálil Vlček, Kašpar jen nastavil lapačku na odraz.

40:01
    Buly pro Kobru.

40:01

Dnešní utkání sleduje 197 diváků.

Další třetina začne přibližně v 19:44.

Druhé dějství už skončilo vyrovnaně a odpovídala tomu i hra. Západočeši se před třetinou očividně v kabině pořádně namotivovali, protože předvedli úplně jinou hru, která jim přinesla snížení. Kobra se ale po prvotním šoku oklepala a začala hrát svou hru.

40:00

39:22
    Stanislav Tichý neměl komu přihrát, tak zkusil vystřelit. Na Kašpara to nezafungovalo.

39:01

37:56
    A teď se ale Matyáš Ondrík opravdu vytáhl! Po zakopnutí jednoho z Pražanů šli hosté do přečíslení 2 na 1. Přihráli si tak, že se Ondrík musel pořádně roztáhnout, ale dokázal vytrčit lapačku tak, aby se od ní kotouč odrazil!

37:40
    Domácí gólman je udržován v permanenci, nejde ale o těžké střely.

36:53
    Další nahození Západočechů musel Ondrík korigovat vyrážečkou.

36:33
    Icing Stadionu.
    35:56 Jaroslav VAŠÍČEK - 3:1

35:56

Tak čisté konto nebude mít ani jeden gólman! Ondríka po rychlé a těžko sledovatelné přihrávce překonal střelou pod vyrážečku JAROSLAV VAŠÍČEK. Asistence: Ferdinand Tóth.

35:48

35:05
    Pražané si musí dávat pozor na nepřesné přihrávky. Teď se málem vystavili brejku.

34:43
    Špatná přihrávka Pražanů končí ofsajdem.

34:23
    Kobra opět zkouší rychlé kombinace do brankoviště. Při první si nepřihráli přesně, druhá končí u Kašpara.

33:48
    Kobra si opět odehraje dvě minuty v početní výhodě. Za napadení odchází na trestnou Matěj Skuhravý.

32:32
    Což znamená pořádnou porci zákroků pro Kašpara.

31:56
    Sledujeme nezáživnou hru ve středním pásmu, Kobra má ale stále herně navrch.

30:48
    Kamil Bříška zkusil nachytat Kašpara střelou na protější tyč, nevyšlo to.

29:40
    Nahození Chebu Ondrík spolkl lapačkou a hned rozehrál.

28:57
    Tak nyní měl Cheb asi největší šanci v utkání! Po souboji v domácím rohu se kotouč odrazil mezi kruhy na úplně osamoceného Ferdinanda Tótha. Ten neváhal a zamířil k bližší tyči, Matyáš Ondrík ale rychle kopl pravou nohou a puk betonem vyrazil.

28:00
    Domácí betonují svou modrou, což dělá Chebu problémy.

27:26
    Petr Rozhon ukázal svou rychlost a prosmýkl se mezi beky, zakončit už ale nedokázal.
    26:36 Vladislav HOUŠKA - 3:0

26:36

Další samostatná akce posílá Kobru do tříbrankového náskoku! Tentokrát si z levého křídla najel do brankoviště a za Kašparův beton zasunul puk VLADISLAV HOUŠKA. Asistence: Dominik Novák a Tomáš Urban.

25:45

25:09
    Dominik Novák vyrazil do brejku a před brankou ještě dokázal přihrát spoluhráči. Ten ale nezamířil přesně.

24:42
    A vyhazuje až ke Kašparovi.

24:15
    Kobra zatím dobře napadá a nepouští Stadion ke střele.

23:45
    Domácí jdou opět do čtyř. Vladislav Houška se dopustil držení.

22:38
    Cheb nastoupil do třetiny mnohem silněji a trápí domácí lajny.

21:30
    Do střely Václava Skuhravého vložil Jiří Stejskal nohu.

20:53
    Nahození domácího Stejskala šlo vedle branky hostů.

20:02
    Kobra si při buly nepočínala zrovna nejlépe a mezi obránce zamířil s pukem jeden z hostí. Dvojice beků se o něj ale nakonec postarala.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:54.

Domácí tak ovládli třetinu o dvě branky, když nejprve využili hrubé chyby soupeře a následně předvedli dobrou souhru. Pokud se vyvarují častým ofsajdům, máme tu založeno na první výhru Kobry po dlouhé době!.

20:00

19:53
    Vlček jen krouží ve třetině Chebu a pálí čas.

19:33
    Domácí už nikam nespěchají.

19:01
    Minuta do konce třetiny.
    18:46 Tomáš URBAN - 2:0

18:46

Domácí si do kabin přinesou dvě branky! Nahození Houšky do brankoviště doťukl za čáru TOMÁŠ URBAN. Asistence: Vladislav Houška a Jakub Dráb.

18:16
    Ofsajd hostí.

17:50
    Ondrík opět zběsile kmital v bráně, zachránilo ho ale přerušení pro hru vysokou holí.

17:18
    Pro utíkající puk musel vyjet Kašpar.

17:00
    Další úspěšné vyhození.

16:50
    Zblokovanou střelu Ondrík zachytil rybičkou.

16:35
    A Kobra vyhazuje až ke Kašparovi.

16:29
    Rychlá střela po buly Ondríka nepřekvapila.

16:20
    A máme tu první vyloučení na domácí straně. Dvě minuty za hákování vidí Filip Vlček.

16:10
    Kobra má zničehonic problémy dostávat se přes útočnou čárou. Už po několikáté se píská ofsajd.

14:55
    Pořádná porce zákroků pro domácího gólmana, obrana teď chvíli nestíhala.

13:55
    Icing vrací hru před Ondríka.

13:52
    Domácí se nemohli dostat do útoku, tak nahodili puk a odchází střídat.

13:25
    Ondrík měl první vážný zákrok od začátku utkání, kličku do bekhendu ale dobře přečetl a přikryl puk na ledě.

12:59
    A s dalším ofsajdem Kobry končí i přesilová hra.

12:35
    Západočeši zkusili překvapit Pražany dlouhým passem do samostatného úniku. Ten ale nebyl přesný.

12:20
    Střelu od modré si domácí obránce chystal příliš dlouho, Kašpar měl volný výhled.

11:52
    A teď vyhodili.

11:32
    Hosté skvěle napadali u hrazení a dostali hru do středního pásma.

10:59
    Opět se vylučuje na straně Chebu. Dvě minuty za vysokou hůl pro Václava Skuhravého.

10:45
    Zblokovaná střela Šteinera od modré skončila v rohu.

10:35
    A další střelu přikryl Kašpar na ledě.

09:59
    Šťastný nahazoval zadovkou do brankoviště, nikdo ale jeho nabídku nezvedl.

08:38
    Střela Stejskala od modré šla vedle levé tyče. Cheb je v pěti.

08:26
    Ofsajd domácích.

08:04
    Šteinerovo rychlé šťouchnutí puku do brankoviště přes Kašpara neprošlo.

07:20
    Šťastný mohl zakončit do prázdné brány, puk ale minul. Cheb je mezitím ve čtyřech.

06:34
    Michael Čejka se vydal na samostatný únik, dostal se ale jen na útočnou modrou.

06:20
    Hosté úspěšně vyhodili.

06:16
    Rychlá střela po buly šla jen do Kašpara.

06:11
    Tragédie Stadionu se prohlubuje, další vyhození puku mimo led si jde odpykat Petr Kořán.

06:01
    Střela Šteinera z vrcholku kruhů šla vedle.

05:15
    A hosté jsou opět rychle ve třech! Tentokrát se Jaroslav Vašíček dopustil hákování.

04:46
    Dlouho se plácal puk na středu, pak se ale hosté dopustili špatného střídání. Trest odpyká Šimon Krutina.

03:50
    Opět se kotouč dostal mezi kruhy Chebu, nikdo ve žlutém ho ale nesebral.

03:28
    Ofsajd domácích ale krom akce ukončuje i trest Šika.

03:17
    Kobra pokračuje v okupaci Kašpara.
    02:14 Filip VLČEK - 1:0

02:14

Dvojitá přesilovka je využita! FILIP VLČEK po pravém křídle projel jak nůž máslem až před Kašpara a zasunul mu puk za pravý beton. Asistence: Dominik Šteiner a Matyáš Ondrík.

02:10
    Hosté vyhodili.

02:00
    Kobra se snaží o rychlé přihrávky na vzdálenější tyč, aby nemohl Kašpar zareagovat.

01:28
    A hosté jdou do tří! Vojtěch Šik přehodil puk přes plexisklo.

01:11
    První přesilovka pro Kobru, Jaroslav Vašíček tvrdě na hrazení poslal Kvasničku.

00:47
    Novák hledal před Kašparem Houšku, kotouč ale sebral gólman.