Přepeře – Ml. Boleslav B 1:5 (kon.) | Č. Lípa – Chlumec n/C 0:3 (kon.) | Brozany – Kolín 4:2 (kon.)
Velvary – Hr. Králové B 3:1 (kon.) | Zápy – Jablonec B 2:0 (kon.)
SK Zápy
2:0 (2:0)
FK Jablonec B
Sobota 11.11.2023, 14:00Česká fotbalová liga (B) • 15. kolo

Tohle bylo dnes ode mne vše, děkuji za pozornost a příště na shledanou! (15:58:20)

Je konec! V druhém poločase jsme se už vstřelené branky nedočkali, a tak je konečný stav zápasu 2:0. Ačkoli Jablonec sehrál druhý poločas lépe a byl určitě aktivnější než v tom prvním, tak defenziva domácích dala jasně najevo, že dnes přes ní neprojde jen tak někdo, díky čemuž si Zápy připisují všechny tři body.

90+5

90+3
    Ačkoli se hráči Jablonce postarali o pořádný závar ve vápně domácích, tak stav utkání i přesto zůstává neměnný.

90+3
    Rohový kop hostů bude jedna z posledních příležitostí Jablonce v tomto utkání.

90+1
    Útočná situace v šestnáctce Řeháka končí útočným faulem na hráče Jelínka .

90
    Domácí rozehráli roh nakrátko. Po krátké, ale hezké kombinaci míč nakonec končí v zázemí a odkopem od brány.

88
    Střídání v týmu SK Zápy:
    ze hřiště odchází Eliáš, přichází Jelínek,
    ze hřiště odchází Matějka, přichází Kubů,
    ze hřiště odchází Kocourek, přichází Zoubek.

87
    Skvělým skluzem zastavil Kubín rozběhlého Kavalíra podél pravé strany, čímž mu znemožnil v akci pokračovat.

86
    Dlouhý aut do prostoru brankáře Řeháka končí jen na hlavě domácího obránce.

85
    Na straně domácích se teď hostům podařilo odcentrovat. Míč však opět sklízí první hráč v červeném.

85
    Střela domácích z hranice šestnáctky neměla šanci na úspěch.

84
    Hosté by už potřebovali vstřelit kontaktní branku, zatím se jim ale ani nedaří přiblížit se k brankáři Řehákovi.