Hr. Králové – Liberec 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Teplice 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 1:0 (kon.)
Zlín – Jablonec 1:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Karviná 1:0 (kon.)
FC Zlín
1:1 (1:0)
FK Jablonec
Sobota 11.11.2023, 15:00 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA • 15. kolo

90+4
    A je konec! Domácí diváci viděli velmi zajímavou podívanou. První poločas patřil Zlínu, který svou převahu přetavil v úvodní gól. Ten vstřelil Antonín Fantiš. Do druhého poločasu zase vstoupili lépe hosté, když vyrovnal Martinec. Od té chvíle byla hra velmi vyrovnaná a oba týmy se rozchází spravedlivou remízou. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou. (16:56:33)

90+4

90+4
    Domácí kombinují.

90+3
    Ještě uvidíme jeden jablonecký roh.

90+3
    A hosté budou vhazovat aut poblíž rohového praporku.

90+2
    Jablonec se usídlil na útočné polovině, ale vůbec nehrozí.

90+1
    Sudí Rouček nastavuje k zápasu ještě čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu FK Jablonec:
    ze hřiště odchází Matouš Krulich, přichází Matěj Náprstek.

89
    Roh pro Jablonec!

88
    Hra nyní celkem ztratila tempo. Vypadá to, jako by oba týmy již byly smířeny s bodem.

87
    Střídání v týmu FC Zlín:
    ze hřiště odchází Vukadin Vukadinović, přichází Filip Žák.

86
    Následovat bude odkop od jablonecké brány.

85
    Černínovi to nesedlo a Zlín tak lacině ztrácí míč.

83
    ze hřiště odchází David Tkáč, přichází Selmir Pidro.

82
    ze hřiště odchází Tomáš Hübschman, přichází Filip Souček.

80
    Simerského hlavička skončila v rukavicích brankáře Hanuše.

78
    Roh pro Jablonec.
    77. Tom Slončík ze standardky orazítkoval tyč branky Severočechů

77
    A i napodruhé Slončík zahrozil! Střelou ze standardní situace pořádně prověřil brankáře Hanuše.