Přepeře – Ml. Boleslav B 1:5 (kon.) | Č. Lípa – Chlumec n/C 0:3 (kon.) | Brozany – Kolín 4:2 (kon.)
Velvary – Hr. Králové B 3:1 (kon.) | Zápy – Jablonec B 2:0 (kon.)
FK Arsenal Česká Lípa
0:3 (0:1)
FK Chlumec nad Cidlinou
Sobota 11.11.2023, 14:00 • Městský stadion, Česká Lípa • Česká fotbalová liga (B) • 15. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (15:54:57)

Dnešní utkání je u konce. Hostující Chlumec nad Cidlinou vítězí v České Lípě vysoko 3:0. Vítěznou branku zápasu dal už v první minutě Tomáš Bastin, po pauze se pak střelecky prosadili i Havel s Kneifelem. Podzimní část soutěže tak Chlumec zakončí na páté příčce, Česká Lípa je až jedenáctá.

90+2

90+2
    Dlouhý nákop České Lípy skončil u brankáře Ordelta, který je tak znovu o něco blíže čistému kontu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Zbytečná žlutá karta za zdržování pro hostujícího brankáře Ordelta.

88
    Domácí tým se ještě snaží o čestnou branku, ale i další centr z pravé strany si stáhl do svých rukavic Ordelt.

87
    Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou:
    ze hřiště odchází Vaníček, přichází Hrubý,
    ze hřiště odchází Slavík, přichází Weis.

85
    Žlutá karta pro tým FK Arsenal Česká Lípa (Šimon).

84
    Exekuci si vzal na starost Ondřej Vaníček, ale jeho centr do vápna Chlumci nic zásadního nepřinesl.

83
    Hosté jsou na polovině soupeře, což jim vzhledem ke stavu skóre náramně vyhovuje. Nyní budou zahrávat další rohový kop.

82
    ze hřiště odchází Kejř, přichází Kopáč.
    80. KNEIFEL - 0:3

80
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku! Deset minut před koncem zápasu je pravděpodobně hotovo! JONÁŠ KNEIFEL totiž dostal parádní nahrávku až do kuchyně a v klidu zakončil k tyči. Král byl znovu bezmocný.
    80. Šimonův přímý kop

80
    Šimon nacentroval do vápna, našel však pouze hostující obránce, kteří míč odvrátili.

79
    Další faul hostů, tentokrát před pokutovým územím, zajímavý přímý kop zahraje Matěj Šimon.