Motorlet – Robstav 2:3 (kon.) | Táborsko akademie – Králův Dvůr 2:0 (kon.) | Domažlice – Admira Praha 5:0 (kon.)
FK Motorlet Praha
2:3 (1:1)
FK Robstav
Sobota 11.11.2023, 10:15 • Stadion FK Motorlet Praha, Praha • Česká fotbalová liga (A) • 15. kolo

Právě nám skončil zápas, ve kterém jsme byli svědky skvělého obratu hostujícího Robstavu. V prvním poločase šli do vedení domácí, když skóre otevřel Šulc, avšak hosté dokázali ještě ke konci poločasu odpovědět. Ve 43.minutě se trefil Štursa, když vstřelil svůj 7.gól v sezóně. V druhém poločase byly k vidění hned 3 branky, z nichž dvě vstřelil Robstav. Gólovou listinu druhé půle otevřel opět Motorlet a to již ve 49.minutě, když se trefil Scharf. Následně skórovali už jen hosté, když se prosadil Chocholoušek a následně opět Štursa. Poslední zápas letní části sezóny pro tyto celky tak dopadl lépe z pohledu Robstavu, který by měl přezimovat na devátém nebo desátém místě, podle zápasu Dukly. (12:16:23)

90+4

90+4
    Žlutou kartu ještě těsně před koncem obdržel domácí Žížala.

90+2
    Motorletu už moc času nezbývá. Navíc míč na kopačkách mají hosté. Pražané si dnes určitě nepřipíšou druhou výhru v řadě.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90+1
    Ani další roh nedokázali domácí přeměnit v gól a skóre je tak stále příznivé pro hosty. Motorlet tak dnes nejspíš prohraje i přesto, že dvakrát v zápase vedl.

89
    Jubilejní desátý roh Motorletu nebude oslaven jinak, než ubráněným centrem.

89
    Robstav drží míč na kopačkách a domácí k ničemu nepouští. Hra se tak obrátila, což vůbec nevyhovuje Pražanům, kteří aktuálně padají v tabulce na 11.místo.

88
    Střídání na straně hostů, kde Vaněk nahradil Havla.

87
    Další žlutá karta pro hostující Robstav. Celkem pátou žlutou v zápase viděl Brabec.

86
    Domácí provedli další střídání, když na hřiště naskočil Hrabina místo Svena Jurčišina.

85
    Tentokrát se rohu ujal Robstav. Dopadlo to však úplně stejně jako jejich předchozí rohy, a tak stále zůstává ze 14 rohů využitý jen jeden.

85
    Opět další roh Motorletu, který měl ke gólu daleko.

84
    Aktuální statistika říká, že Motorlet vede na rohy v poměru 8 ku 4. Domácím je tato statistika k ničemu, neboť právě z rohů dali pouze jeden gól.

82
    Žlutou kartu obdržel Sven Jurčišin. To je přesně to, co domácí ke srovnání nepovede.

81
    Pomalu a jistě se blížíme do závěru utkání a Motorlet má co dělat, aby vybojoval zpět alespoň remízu, která by jej udržela na 10.pozici.