Přerov – Poruba 2011 3:4 (kon.) | Zlín – Slavia 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 0:2 (kon.)
Znojmo – Třebíč 4:2 (kon.) | Pardubice B – Vsetín 2:1 (kon.) | Sokolov – Kolín 0:2 (kon.)
HC Frýdek-Místek
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Pondělí 13.11.2023, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 20. kolo

Přestože se rysi opravdu snažili, byla vidět zkušenost a klid hráčů hostů, kteří v první třetině, byť pod tlakem, dokázal jako první otevřít skóre. V druhé části hry byli jasně lepší a rysy ve všech ohledech přehráli. Branka však nepadla. Třetí část hry byla relativně vyrovnaná, ale zabetonovanou obranu Jestřábů se rysům nepodařilo zdolat a v závěru zpečetil výhru hostů Vilém Burian do prázdné brány.
    Za mě dnes vše, byl to velice atraktivní hokej. Trenéru Janečkovi gratulace k jeho první výhře ve vedení Prostějova a rysům hodně sil do budoucna! (20:13:48)

58:56 Vilém BURIAN - 0:2

58:56
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Autorem branky je VILÉM BURIAN, který posílá puk do prázdné a spoustu fanoušků předčasně domů. Asistence: Tomáš Hanousek.

57:59
    Frýdek v šesti.

57:53
    Tyč brány hostů právě rozezvučela halu Polárka.

57:13
    Švančara si musel hodně povyjet z brány aby zabránil samostatnému úniku.

56:56
    Puk končí někde v kotli, je to však s tečí a vylučovat se nebude.

56:36
    Během pár chvil bude nepochybně následovat odvolání domácího gólmana.

56:35
    Něco málo přes tři minuty do konce utkání a domácí si berou oddechový čas.

55:50
    Maska Švančary teď zabránila zvýšení skóre.

54:09
    Výtisk ze zákrytu pálí, jeho střela však nebyla nijak prudká a přestože ji moc Štipčák neviděl, neměl s ní problém.

53:26
    Radek Veselý nechtěně zabrzdil rozehrávku na modré.

52:43
    Čas se však domácím hokejistům krátí a moc pokusů na srovnání hry už nenabízí. Další zakázané uvolnění díky nepřesné rozehrávce rysů.

52:14
    Hosté se pomalu opevňují ve své třetině a rysi hledají skulinku v zavřené obraně.

51:30
    Další nebezpečnou situaci před svou bránou musel Švančara krýt s maximální koncentrací.

50:42
    Veselý vyjel do útočného pásma, všichni kámoši šli však střídat, tak pod náporem hejna Jestřábů neuspěl.

49:49
    Illéš se zjevil jako blesk z nebe před Švančarou, zakončení mu nevyšlo.

David Rychecký

Branky a nahrávky: 19. Fronk (Ostřížek), 59. V. Burian (Hanousek)

HC Frýdek-Místek: Švančara (Mokry) – Urbanec (A), Haman (A), D. Kowalczyk, Výtisk (C), Hrachovský, Homola, Hrůzek – Hotěk, Haas, Svačina – Doktor, Marosz, Ramik – Šuhaj, Z. Sedlák, R. Veselý – Geidl, Macháček, Martynek.
    Trenér: Martin Hrnčár

LHK Jestřábi Prostějov: Štipčák (Halouzka) – Hanousek, Krejčí, Pěnčík, Poledna, Forman, Drtil, Kubíček – J. Veselý, Hašek, Illéš – V. Burian (A), Ostřížek, Z. Doležal – Slanina, Fronk, Pitule – Maruna, Venkrbec (C), Jiránek (A).
    Trenér: Martin Janeček

Rozhodčí: Michal Kostourek – Martin Rapák, Roman Zídek – Ondřej Polák