Modré Krídla – Pov. Bystrica 2:5 (kon.) | Skalica – Topoľčany 2:3 (po pr.) | Vlci Žilina – Trnava 6:4 (kon.)
Dubnica – Prešov 4:3 (po pr.)
HK Skalica
2:3 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)
HC Topoľčany
sk Středa 15.11.2023, 17:30 • Hant Arena, Skalica • 1. liga (SR) • 16. kolo

Topoľčany dokázali otočiť z 0:2 na konečných 2:3 po predĺžení a pripisujú si tak do tabuľky dva body. (14:47:57)

61:30
    Topoľčany dali gól!
    Hostia vyhrávajú 3:2 po predĺžení. Víťazný gól strelil po prihrávke od Surového z blízkosti brány ANDREI LEGALIN.
    Asistencie: Maroš Surový

60:30
    Obdržálek to vyskúšal, ale jeho pokus vyráža brankár Borák.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po tretej tretine je stav nerozhodný 2:2.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:18
    Puk na striedačke hostí. Vhadzovanie v útočnom pásme Topoľčian.

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

54:33
    Postavenie mimo hry domácich bolo posúdené ako úmyselné. Vhadzovanie v obrannom pásme Skalice.

53:47
    Janíkova strela od modrej skončila v bránkovisku, ale za bránkovú čiaru sa puk nedostal.

51:10
    Hostia vyrovnávajú na 2:2. MICHAL NOVÁK dostal prihrávku k bráne a odtiaľ presnou strelou prekonáva Bernáta. 2:2.
    Asistencie: Oleksandr Plokhotnik, Andrei Legalin