Havířov – Nový Jičín 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Vyškov – Vel. Meziříčí 6:2 (kon.)
Benátky n/J – Tábor 1:4 (kon.) | Děčín – Mostečtí Lvi 4:5 (kon.) | Opava – Kopřivnice 4:3 (po pr.)
Val. Meziříčí – Šumperk 2:3 (po pr.) | Kralupy n. Vltavou – Příbram 2:3 (kon.) | Technika Brno – SHKM Hodonín 1:7 (kon.)
HK Opava
4:3 (1:2, 2:1, 0:0 - 1:0)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 15.11.2023, 18:00 • Krystal aréna, Krnov • 2. liga skupina Východ • 15. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek středečního večera přeje Tomáš Chalupa. (20:12:04)

Opava sice v duelu s Kopřivnicí ani jednou nevedla, přesto se raduje ze dvou bodů! Tatrováci totiž v utkání třikrát o své vedení přišli a v prodloužení tahali za kratší konec. Výhru Opavě vystřelil Jan Vašenka.

61:44 Jan VAŠENKA - 4:3

61:44
    Opava právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Bonusový bod Opavě zblízka bekhendem vystřelil JAN VAŠENKA! Kus práce u mantinelu odvedl Kryštof Kadula, který předtím zvládl klíčový souboj u mantinelu. Asistence: Kryštof Kadula, Niko Ervasti.

61:15
    Na první šanci prodloužení stále čekáme, oba týmy s přechodem do pásma pečlivě váhají.

60:50
    Puku se nyní zmocňují domácí, kteří na led zároveň posílají čerstvé síly.

60:20
    Vhazování zvládla lépe Kopřivnice, která kontroluje kotouč ve vlastní třetině.

60:01

60:00

59:49
    Střelu Dobši Baldik asi vůbec neviděl, puk jej naštěstí pro něj i jeho spoluhráče ale trefuje do výstroje.

59:13
    Kotouč je nyní ve středním pásmu, oba brankáři mohou být relativně v klidu.

58:09
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny. V tuto chvíli to už pomalu začíná vypadat, že o vítězi šedesát minut nerozhodne.

57:34
    Hlaváčovo nahození ještě před brankou tečoval jeden z opavských bránících hráčů, Slíž si nicméně puk našel a ukryl jej ve své výstroji.

56:55
    Hosté hrají v plném počtu.

56:42
    Hosté znovu vyhazují.

56:00
    Domácí dnes přesilovky nehrají vůbec dobře, Kopřivnice zatím odolává bez jakýchkoliv potíží.

55:22
    Opava operuje v pásmu Kopřivnice, po jednom z odrazů se nyní puk ale dostal až k Baldikovi, který svým spoluhráčům umožní vystřídat.

54:55
    Velká komplikace pro Kopřivnici! Dominik Raška se v útočné třetině dopustil hákování a posílá svůj tým do čtyř.

Tomáš Chalupa

Branky a nahrávky: 15. Káňa (Brada, Štěpánek), 23. Stuchlík (Šindelář, Slíž), 33. Stuchlík (Dobša, Šindelář), 62. Vašenka (Kadula, Ervasti) – 14. Gola (Suchý, O. Sluštík), 19. Gola (Kelnar, A. Urban), 26. Velecký (Pargáč, Suchý)

HK Opava: Slíž (Nowak) – Šindelář (C), Thiel, Jak. Ludvík, Štěpánek, Ervasti, Backa, Lehotský – Štindl (A), Stuchlík, Kadula – Brada, Káňa, Vojtovič – Krupa, Beránek, Dobša – Kotásek, Vašenka, Häring – Buršík.
    Trenér: Pavel Zdráhal.

HC ISMM Kopřivnice: Baldik (Kubáň) – Hlaváč, Petrek, Marek, Hrůzek, Zeman, Kelnar, Spurný – Suchý (A), Velecký, Pindel – Pargáč (C), Brodek, Gola – J. Mach, Pastor, O. Sluštík (A) – Raška, Kubík, A. Urban.
    Trenér: Ladislav Majkus.

Rozhodčí: Kapitanov – Rychlý, Vengřín.