Columbus – Arizona 2:3 (kon.) | Montreal – Vegas 5:6 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 2:5 (kon.)
Chicago – Tampa 2:4 (kon.) | Calgary – Vancouver 5:2 (kon.) | Seattle – NY Islanders 4:3 (3:2 po s.n.)
Los Angeles – Florida 2:1 (kon.) | San Jose – St. Louis 5:1 (kon.) | Detroit – Toronto 2:3 (kon.)

58:31
    Lyon je na střídačce, začíná power-play Detroitu.
    54:27 John TAVARES - 2:3

54:27
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Máme tu obrat ve skóre! Po vyhraném buly se k puku dostal Bertuzzi, vyjel zpoza branky, přihrál ke vzdálenější tyčce na JOHNA TAVARESE a ten zblízka sklepával za přemisťujícího se Lyona – 2:3. Asistence: Tyler Bertuzzi, William Nylander.
    53:03 William NYLANDER - 2:2

53:03
    Je srovnáno! Toronto předvedlo v útočném pásmu dobrý tlak, od brankové čáry přilétla příhra mezi kruhy na WILLIAMA NYLANDERA a ten pohotovou ranou pod Lyonovo břevno upravil na 2:2! Asistence: Mitchell Marner, John Tavares.

52:46
    Přesilovka pro Toronto, dvě minuty za podrážení si vysloužil Moritz Seider.
    51:53 Vynikající zákrok Lyona

51:53
    A další Lyonův skvělý zákrok! Teď to měl ještě těžší, neboť čelil tečované střele a poté i dorážce zblízka. Vytáhl ale pohotový save lapačkou!
    46:47 Kämpf trefil tyčku

46:47
    Vyrovnání měl na holi Kämpf, první střela byla zblokována a jeho druhý pokus trefil spojnici tyčky a břevna!
    43:50 Tyler BERTUZZI - 2:1

43:50
    Nyní už to Torontu vyšlo a máme sníženo! Velký kus práce odvedl Nylander, který si s pukem zajezdil útočným pásmem, pak se blíže k brance, přihrál na brankoviště, kde číhal TYLER BERTUZZI a ten zblízka sklepl za Lyonova záda – 2:1. Asistence: William Nylander, John Tavares.

35:29
    Navíc je tu přesilovka pro Detroit, kanadský celek se totiž provinil přílišným počtem hráčů na ledě. Trest odpyká Nicholas Robertson.
    34:44 Lucas RAYMOND - 2:0

34:44
    Detroit právě vstřelil branku!
    A už je to o dvě branky! Detroit se usadil v útočném pásmu, po kombinaci dostal přihrávku na levý kruh LUCAS RAYMOND, chvilku si počkal a poté křížnou ranou překonal Samsonova. Rázem je to 2:0! Asistence: Ben Chiarot, Alex DeBrincat.
    32:52 Daniel SPRONG - 1:0

32:52
    Trestné střílení si vzal na starost DANIEL SPRONG, pomalu se dostal před gólmana, toho položil forhendovou kličkou a poté zakončil do odkryté části – 1:0!

32:52
    Už se zase hrálo na opačné straně a po závaru před Samsonovem bylo odpískáno trestné střílení, neboť Morgan Rielly přikryl puk rukavicí!

29:15
    Přesilovka pro Detroit, po přerušení totiž neudržel nervy Mark Giordano a výsledkem byly dvě minuty za hrubost.

22:15
    Tresty jsou rozdány. Moritz Seider obdržel dvě minuty za krosček a dvě minuty za hrubost, Max Domi zase dvě minuty za sekání a dvě minuty za hrubost.

20:16
    Hned v úvodu druhé části se vylučuje na straně Detroitu, dvě minuty za držení si vykoledoval J. T. Compher.

17:26
    Domiho střela z pravé strany na první tyčku byla zbytečná, neboť sudí viděl zákrok jeho spoluhráče. Tyler Bertuzzi vyfasoval dvě minuty za sekání.

07:49
    Už se pískalo a dvě minuty za sekání obdržel Michael Rasmussen.

04:00
    Vzápětí se pískal faul na straně Toronta, je tu první přesilovka. Dvě minuty za hákování si odsedí Mitchell Marner.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 33. Sprong (TS), 35. Raymond (Chiarot, DeBrincat) – 44. Bertuzzi (Nylander, Tavares), 54. Nylander (Marner, Tavares), 55. Tavares (Bertuzzi, Nylander)

Detroit Red Wings: Lyon (Reimer) – Seider, Walman, Holl, Chiarot (A), Gostisbehere, Määttä – Raymond, Larkin (C), DeBrincat – Perron, Compher, Copp (A) – Fischer, Veleno, Fabbri – Sprong, Rasmussen, Kostin.
    Trenér: Derek Lalonde

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Woll) – Brodie, Rielly (A), McCabe, Giordano, Lagesson, Benoit – Marner (A), Matthews, Knies – Nylander, Tavares (C), Bertuzzi – Järnkrok, Domi, N. Robertson – Gregor, Kämpf, McMann.
    Trenér: Sheldon Keefe

Rozhodčí: Rehman, Nicholson – Alphonso, Daisy

Diváci: 13 510