Třinec – Litvínov 2:3 (po pr.) | Kladno – Plzeň 2:4 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Kometa Brno – Sparta 2:1 (po pr.) | Pardubice – Liberec 2:3 (kon.)
K. Vary – Mountfield HK 3:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 19.11.2023, 17:00 • Enteria arena, Pardubice • Tipsport extraliga • 20. kolo

To je ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (19:26:35)

Liberec ke konci třetiny vstřelil třetí branku, zásluhou Tomáše Filippiho a díky tomu v tomto zápase vítězí.

59:48
    vypadá to že v tomto zápase vyhraje Liberec.

59:24
    Pardubice to zkoušejí v šesti.

59:07
    Liberec právě vstřelil branku!
    Liberec jde ke konci třetiny do vedení, kdy se do samostatného úniku dostal TOMÁŠ FILIPPI a prostřelil Kloučka.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32
    Střelu z otočky vyslal Říčka, ale za záda Krále nespadla.

56:45
    Radil se probojoval do útočného pásma a poslal puk Čerešňákovi, který vystřelil, ale do střely si lehl jeden z libereckých hráčů.

55:36

55:24
    Nepřesnou přihrávku poslal Radil a hosté se tak osvobozují.

54:20
    Čerešňák vyslal od modré střelu a před bránou se ji snažil ještě dorážet Musil, ale bez úspěchu.

53:36
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
    Jakub Rychlovský – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

53:35
    Hyka byl faulován a bude se tak vylučovat.

53:15
    Fantastický zákrok předvedl Klouček, kdy vychytal Najmana.

52:49
    Vlach s kotoučem ujížděl před Kloučka, kde zkusil vystřelit, ale puk šel vysoko nad pardubickou branku. Následuje komerční přestávka.

51:27

51:15
    Liberec se dostal ke kotouči a osvobozuje se.

51:12
    Dnešní utkání sleduje 9982 diváků.

Zuzana Miřatská

Branky a nahrávky: 20. Paulovič (Kaut), 30. Hyka (Říčka, Čerešňák) – 5. Vlach (Ivan, Pérez), 34. Šír, 60. Filippi (Rychlovský, Knot)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Will) – D. Musil, Čerešňák, T. Dvořák, Košťálek, Vála, Kolář, Bučko – Říčka, Cienciala, Hyka – R. Kousal, Zohorna, Radil – Paulovič, A. Musil, Kaut – Mandát, Poulíček, Rohlík.
    Trenér: Václav Varaďa

Bílí Tygři Liberec: D. Král (Schnattinger) – McCoshen, Knot, Budík, Melancon, Ivan, Galvas, Derner – Rychlovský, Filippi, Faško-Rudáš – Birner, A. Najman, Klíma – Vlach, Šír, Pérez – Pekař, Plos, Dlouhý.
    Trenér: Filip Pešán

Rozhodčí: Květoň, Pražák – Svoboda, Thuma