BUTCHIS – Chodov 11:12 (kon.) | Pardubice – Karlovy Vary 9:5 (kon.) | Liberec – Ostrava 7:8 (1:3 po s.n.)
Česká Lípa – Královské Vinohrady 11:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 10:5 (kon.) | Black Angels – Sparta 5:6 (po pr.)
Black Angels
5:6 (1:1, 1:2, 3:2 - 0:1)
ACEMA Sparta Praha
Neděle 19.11.2023, 18:00 • SH Štěrboholy • Livesport Superliga • 12. kolo

Branky a nahrávky: 11. Ludvík (Renčín), 24. R. Hanák (Doležal), 41. Bouček (Hromada), 43. M. Burian (TS), 46. R. Hanák (Sirotek) – 13. Curney (TS), 25. Pražan (Krbec), 32. Krbec (Curney), 49. Košir (Curney), 53. Curney (Zouzal), 61. Curney (Košir). Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. Zásahy brankářů: 13:8. Diváci: 83. Rozhodčí: Jiří Dolanský – Vojtěch Sýkora. (20:11:49)

Po opartných prvních dvou třetinách vedla Sparta 3:2. Začátek třetí periody však patřil domácím, kteří dali v rozpětí 5 minut tři branky a otočili vývoj utkání. Spara si vzala oddechový čas, což ji nakoplo a dokázala vyrovnat, dokonce se snažila o vítězství v základní hrací době. Ta nerozhodla, a tak se šlo do prodloužení, které velmi rychle ukončila hvězda dnešního utkání Jiří Curney, který má dnes bilanci 3+2. Black Angels tak získávají cenný bod do tabulky, ale vítězství bere druhý pražský celek.

60:37
    Sparta právě vstřelila branku!
    Košir si velmi dobře kryl míček tělem za brankou soupeře a počkal na chybu obránce. Ta přišla, Košir se otočil a beckhandem vyzval JIŘÍHO CURNEYHO, který si výborně seběhnul a rozhodnul tento zápas.

60:01
    Sparta vybojovala míček, což je v prodloužení 3 na 3 velmi důležité.

60:01

60:00

59:30
    Black Angels se vehementně dožadovali volného úderu, ale hvizd rozhodčího nepřišel, zbytek třetí třetiny se dohrál v klidu, jde se do prodloužení.

58:49
    Oba týmy se snaží dát vítěznou branku, rozhodně nevidíme žádné čekání na prodloužení.

58:23
    Čermák se snažil probít do samostatného úniku, ale míček ztratil. Později alespoň vybojoval faul.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:01
    Doležal šel úplně sám na branku, položil si Beneše, ale nedokázal ho přestřelit. Tohle bude Black Angels strašit ve snech.

56:31
    Ludvík schytal ránu do obličeje a svalil se na zem, v obličeji má dokonce krvavý šrám, takže bude muset být ošetřen.

56:27
    Koširova střela trefila jen prvního blokujícího hráče.

Dnešní utkání sleduje 83 diváků.

55:56
    Domácím se nedaří dostat se ke kombinaci na soupeřově polovině.

54:12
    Hosté se po nepovedeném vstupu do třetí třetiny probudili a dokázali srovnat, stále je před nimi posledních zhruba 5 minut, ve kterých mohou zápas překlopit na svou stranu.

52:52
    Boček se snažil vyhodit míček podél mantinelu, kde jej však zachytil JIŘÍ CURNEY, ten málokdy míjí. Přidává tak svou druhou branku v dnešním utkání, k tomu má další 2 asistence.