Přerov – Sokolov 1:2 (po pr.) | Vsetín – Frýdek-M. 2:3 (kon.) | Litoměřice – Zlín 2:1 (kon.)
Třebíč – Kolín 1:6 (kon.) | Poruba 2011 – Znojmo 2:1 (kon.) | Slavia – Prostějov 3:1 (kon.)

Jestřábi právě vstřelili branku!
    Naděje pro Prostějov! Po několika minutách, kdy se nic důležitého nedělo, se na pravé straně útočného pásma uvolnil Jakub Illéš. Jeho střelu ještě Růžička zastavil, následné objetí brány v podání PETRA HAŠKA už ale bylo nad jeho síly. Asistence: Jakub Illéš a Zdeněk Doležal.
    Hašek P., Illéš J., Štipčák M., Pěnčík M., Doležal Z., Drtil T.
    Růžička J., Všetečka R., Kulda E., Kajínek D., Křepelka K., Guman T.
    38:43 Tomáš GUMAN - 3:0

38:43
    6/6
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slávisté minutu před druhou sirénou dávají třetí gól. Slavík v rychlém přečíslení nahrál z levého křídla TOMÁŠI GUMANOVI, který sám před Štipčákem úspěšně zvolil bekhendový blafák. Asistence: Marek Slavík a Karel Křepelka.
    Guman T., Růžička J., Křepelka K., Havrda M., Slavík M., Kajínek D.
    Štipčák M., Poledna A., Hašek P., Doležal Z., Drtil T., Illéš J.

36:14
    Lukáš Forman – 2 min., držení.
    28:36 Jiří PRŮŽEK - 2:0

28:36
    Sešívaní v půlce druhé třetiny navyšují náskok! JIŘÍ PRŮŽEK dostal prostor na levé straně, najel si směrem k brance a přesnou střelou na bližší tyč překonal Štipčáka. Asistence: Vladimír Kremláček.

24:30
    Ale pozor na Průžka, který zůstal sám u pravé tyčky, a pouze beton Štipčáka zachránil Prostějov od druhé branky!

19:28
    Tomáš Drtil – 2 min., podrážení.

16:46
    Marek Račuk byl blízko vyrovnávací branky! Vysoký útočník nejprve po otočce kolem tyčky trefil Růžičkův beton, poté z dorážky nastřelil boční síť.
    13:02 Matěj BERAN - 1:0

13:02
    Po několika minutách, kdy měl více ze hry Prostějov, otevírá skóre Slavia! Knotek našel na středu útočného pásma volného Kremláčka, který ještě posunul puk na levou stranu MATĚJI BERANOVI. Ten pouze nastavil hůl a usměrnil puk za záda Štipčáka. Asistence: Vladimír Kremláček a Tomáš Knotek.

08:13
    Půček vystihl rozehrávku Jestřábů a vydal se do samostatného úniku středem kluziště. Zakončit se mu ale nepodařilo, protože mu na poslední chvíli a čistě vypíchl kotouč Illéš.

06:43
    Marek Slavík – 2 min., sekání.

05:35
    Na druhé straně ujel slávistické obraně Matouš Venkrbec, sám proti Růžičkovi ovšem minul.

05:07
    Guman zachytil rozehrávku Jestřábů a vyslal do šance Berana, který ale tváří v tvář Štipčákovi s bekhendovým blafákem neuspěl.

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 14. Matě. Beran (Kremláček, Knotek), 29. Průžek (Kremláček), 39. Guman (Slavík, Křepelka) – 49. Hašek (Illéš, Z. Doležal)

HC Slavia Praha: Růžička (R. Málek) – Žovinec (A), Klikorka, Kremláček, Holý, Kajínek, Křepelka – Matě. Beran, Kulda, Guman – Všetečka, Knotek (C), Průžek – Havrda, Slavík, J. Brož – Strnad, J. Půček, Slavíček.
    Trenér: Aleš Totter

LHK Jestřábi Prostějov: Štipčák (Pavelka) – Hanousek, Šidlík, Pěnčík, Drtil, Poledna, Forman, Krejčí – Z. Doležal, Hašek, Illéš – Pitule, Ostřížek, Slanina – J. Veselý, Račuk, Fronk – Maruna, Venkrbec (C), Jiránek (A).
    Trenér: Martin Janeček

Rozhodčí: Čáp, Zeliska – Dědek, Teršíp