Havířov – Val. Meziříčí 8:2 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | Šumperk – Opava 1:4 (kon.)
SHKM Hodonín – Vel. Meziříčí 2:1 (po pr.) | Vyškov – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Technika Brno 5:2 (kon.)
Letňany – Hronov 7:3 (kon.) | Vrchlabí – Kralupy n. Vltavou 2:1 (kon.) | Děčín – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Kobra – Písek 3:6 (kon.) | Cheb – Tábor 1:0 (kon.) | Mostečtí Lvi – Chomutov 2:3 (po pr.)
Příbram – Řisuty 6:1 (kon.)
konec
HC Stadion Vrchlabí
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
HK Kralupy nad Vltavou
Středa 22.11.2023, 18:00 • Zimní stadion města Vrchlabí • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    54:58
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí:
    Ján Bendík – 2 min., sekání.
     
    47:15
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
    Vojtěch Šilhavý – TS, hákování.
     
    46:22
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
    Martin David – 2 min., zdržování hry / posunutá branka.
     
    43:02
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí:
    Lukáš Kastner – 2 min., sekání.
     
    34:41
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí:
    Ján Bendík – 2 min., hákování.
     
    24:17
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
    Luboš Novotný – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Tomáš Soukup.
     
    20:52
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
    Martin Kehar – 2 min., držení.
     
    13:29
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí:
    Adam Jirků – 2 min., sekání.
     
    09:22
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
    Martin Kehar – 2 min., nedovolené bránění.

    Jan Přikryl

    Branky a nahrávky: 32. Abraham (Chrtek), 35. Moník (P. Urban, Krsek) – 4. Kellerstein


    HC Stadion Vrchlabí: Vacek (Červinka) – Abraham, D. Sýkora, Boukal, Bendík (A), Hladík, Kaštánek, Kuneš, P. Fiala – Chrtek, Kastner, Jirků – Moník, P. Urban (C), Krsek – Tatar, Kozák, D. Chalupa – Ji. Jakubec, Šlaicher, Cerman.
    Trenér: David Chalupa

    HK Kralupy nad Vltavou: L. Novotný (48.–49. Sochůrek) – Zajíc, T. Pejchal, Kehar, Kapoun, A. Straka, David (C) – Zídek, Hrala, Bezouška (A) – Štípek, Šilhavý (A), Kellerstein – Soukup, Husarik, Bradáček – Marek.
    Trenér: Martin Příhoda

    Rozhodčí: Veinfurter – Gregar, Kalina

    Diváci: 592
    ocianews.com