North wings Ústí – Riders Univerzita Pardubice 8:3 (kon.) | UK Kings Prague – Akademici Plzeň 5:2 (kon.) | VUT Cavaliers Brno – Engineers Prague 0:2 (kon.)
VUT Cavaliers Brno
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
ČVUT Engineers Prague
Středa 22.11.2023, 20:00 • Zimní stadion Kuřim • Univerzitní liga ledního hokeje • 9. kolo

Je dobojováno, domácím se sice více povedla poslední třetina, gól ze svého snažení však nevytěžili. To znamená, že ČVUT Engineers Prague porážejí svého brněnského soupeře 0:2. Za hosty se ve 23. minutě prosadil Samuel GONDA, o tři minuty později zvýšil vedení pražského týmu Tomáš FABIÁNEK.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (22:12:43)

59:53
    Orsech se pokoušel zasunout puk do branky bekhendem, brankář Mann byl ale na svém místě.

58:58
    Hosté dostali puk ze svého pásma. Domácí už ale hned zakládají další útok.

58:25
    Domácí to zkouší v šesti!

Dnešní utkání sleduje 123 diváků.

58:03
    Domácí jsou v plném počtu.

57:58
    Hosté se dopouštějí zakázaného uvolnění.

56:51
    Běhal raději toto nahození schovává do své lapačky. Vhazovat se bude po jeho levici.

56:28
    Hra je přerušena, na vině je posunutá branka domácích. Hra bude pokračovat vhazováním v středním pásmu.

56:03
    Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno:
    Kolder – 2 min., podrážení.

54:52
    Ani jeden z týmů se nemůže dostat do nějakého souvislejšího tlaku. Hra je to nahoru-dolu.

52:10
    Nejprve ke střele a poté i k dorážce se dostal Malíř. Mann na dvakrát chytá.

51:45
    Na druhé straně se icingu dopouštějí i Engineers.

51:13
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácím brankářem.

49:58
    Hosté se s odřenýma ušima ubránili a jsou v plném počtu.

49:22
    Výborným zákrokem betonem se prezentoval Mann proti střele Orsecha z levé strany. Sledujeme zatím nejlepší přesilovku Cavaliers!

48:38
    Pernického tvrdá rána od modré končí zblokována v rohu.

47:58
    Vyloučení v týmu ČVUT Engineers Prague:
    Routa – 2 min., podrážení.

47:28
    Střelu Malíře vyrazil Mann pouze před sebe. Pozorný obránce hostí puk odpálil z horkého území do rohu.

46:31

46:06
    Při vlastním oslabení mohli jet do brejku dva útočníci Engineers, bohužel pro ně si blbě přihráli a z akce nic nebude.

44:31
    Gonda – 2 min., sekání.

44:14
    Nepřesné rozehrávky domácích využil Januška, který se protlačil až do zakončení. Puk skončil někde pod brankářem Běhalem.

42:41
    Cekrovo nahození od modré Manna nevystrašilo, jelikož puk nikdo z domácích nezvládl tečovat.

41:59
    Tlak domácích bude pokračovat po zakázaném uvolnění.

40:41
    Sám se před brankáře prodral David Routa, jeho kličku do forhendu vyrazil Běhal lapačkou.

40:01

Druhá třetina nám už konečně přinesla nějaké branky. Dvakrát se prosadili hosté, ve 23. minutě se prosadil Samuel GONDA, o tři minuty později zvýšil vedení hostů Tomáš FABIÁNEK.

Další třetina začne přibližně v 21:35.

40:00

39:00
    Probíhá poslední minuta třetiny a my sledujeme boj o střední pásmo, ve kterém ani jeden z týmu nedrží po delší dobu puk.

37:48
    Domácí obránce vyhodil puk na střídačku Engineers. Vhazovat se bude před brankářem Běhalem.

36:37

36:13
    Svachova střela od modré brankáři problémy nenadělala, jelikož mu nikdo neclonil.

35:15
    Spurného střela od modré byla zablokovaná, vyvést puk a ušetřit pár vteřinek tak může Cekr.

34:37
    Charvát – 2 min., nedovolené bránění.

34:37
    Březina ujížděl kolem střídačky domácích a najednou ho někdo z ní zasáhl do obličeje. Hosté budou hrát přesilovku.

34:07
    Dobrá individuální akce kapitána Pernického po levé straně končí jeho střelou do lapačky Manna.

32:35
    Sám před brankářem se zjevil David Routa. V okamžiku střely ale minul kotouč, takže z šance nic nebylo.

32:21
    Nadějný útok Cavaliers končí offsidem.

31:47
    Hosté se bez větších problémů ubránili a jsou v plném počtu.

31:21
    Spurný narazil do vlastní branky a tím ji vysadil. Hra bude pokračovat vhazováním v útočném pásmu Brna.

30:09
    Ve vlastním oslabení ujel hostující Hasil po pravém křídle, s jeho střelou si s mírnými problémy brankář poradil.

29:47
    Najman – 2 min., faul kolenem.

27:58
    Střela Koldera jen o kousek letěla nad horní tyčku hostující svatyně.

26:24
    Chvilku se nám teď nehrálo, jelikož se řešil problém s brankou domácích.
    25:22 - Tomáš FABIÁNEK 0:2

25:22
    Engineers právě vstřelili branku!
    Domácí ztratili při rozehrávce kotouč, čehož využil útok Engineers. Hynek nahrál do prázdné branky TOMÁŠOVI FABIÁNKOVI, který už to měl jednoduché. Asistence: Hynek a Kleveta.

24:35
    Svach se dostal do ideální pozice a bez váhání vypálil. Skvělým zákrokem vyrážečkou se blýskl Běhal.

24:02
    Domácí se proviňují zakázaným uvolněním.
    22:54 - Samuel GONDA 0:1

22:54
    Hned po vyhrané buly vyslal svůj projektil od modré SAMUEL GONDA. Jeho přízemní střela projela brankáři mezi betony. Asistence: Matouš Najman.

22:35

22:06
    Ve vlastním oslabení se ke střele od modré dostal Plitko, jeho tvrdá rána končí v lapačce Manna.

21:05
    Hostům přesilovka zatím vůbec nevchází, domácí tým už dvakrát vyhodil.

20:35
    Šišma – 2 min., nedovolené bránění brankáři.

20:01

Sledujeme akční hokej od obou stran, nicméně žádnou branku to ještě nepřineslo. Blíže ke skórování byli určitě hosté, kteří při přesilovce 5 na 3 nastřelili tyčku.

Druhá třetina začne přibližně v 20:45.

20:00

19:54
    Na závěr třetiny si připisuje Mann klidný zákrok proti střele z levé strany.

18:54
    Januška se neudržel na modré čáře a dopustil se offsidu.

18:33

17:50
    Ani tyto kombinace nevedli k úspěchu, hosté vyhodili a zbytek přesilovky už jistě přežijí.

16:37
    Téměř minuta přesilovky za námi a my neviděli ani jednu střelu domácích. Engineers ještě k tomu vyhazují puk do bezpečí.

16:33
    Svach – 2 min., nedovolené bránění.

15:19
    Další zákrok si připisuje Mann proti střele Cekra od modré čáry.

14:19
    Po delší době zahrozili i domácí a to konkrétně Benjamin Kolder. Jeho střelu z úhlu ale lapil Mann.

12:10
    Hrozící přečíslení zažehnal důležitým obranným zákrokem domácí obránce Man. Jeho skok do přihrávky přišel opravdu na poslední chvíli.

11:30
    Jednoznačně lepším týmem jsou zatím Engineers, ti už na dobrou minutu zavřeli domácí formaci ve vlastním pásmu a na Běhala letá jedna střela za druhou.

10:24
    Po nepřesné rozehrávce sledujeme zakázané uvolnění hostů.

08:20
    Tahle střela domácího křídelníka byla příliš slabá, aby hostujícího brankáře vystrašila. Sám Mann pak rozehrál útok Engineers.

06:38
    Domácí přežili dvojnásobné oslabení a jsou v plném počtu.

06:15
    Když už na střelu nestačil Běhal, zachránila domácí tyčka. Následnou dorážku obrana zablokovala.

05:20
    Pražené dostali puk do branky, gól to ale nebude, jelikož všemu předcházelo postavení útočícího hráče v brankovišti.

05:07
    První minuty v oslabení ve třech nebyly pro domácí vůbec lehké. Vzadu je však jistí sebevědomí Běhal.

04:38
    Pešl – 2 min., sekání,
    Staněk – 2 min., faul kolenem.

03:33
    Po přizvednuté střele končí míč v ochranné síti, vhazovat se bude před Běhalem.

02:25
    Prvním jistým zákrokem se prezentoval domácí brankář Běhal.

00:42
    Hned ze začátku se domácí dostali do tutové šance, když po rychlém brejku střílel na přesouvajícího se Manna Pernický. Skvělým zákrokem lapačkou zachránil hosty brankář.

00:01

Zápas za nedlouho začne, domácí nastupují v bílých dresech, hosté budou hrát v černých.

VUT Cavaliers Brno: Běhal (Martinčík) – Pejkovič, Viskot, Cekr (A), Man, Orsech, Buchal, Běhal, Pernický (C) – Šišma, Balát, Poschl, Kolder, Slováček, Novák, Jaroš, Malíř, Ďuriš, Plitko, Charvát, Rogoznik (A)
    Trenér: Štěpán Koukal

ČVUT Engineers Prague: Mann (Pulda) – Svach, Vobořil (C), Gonda, Šonský, Spurný, Staněk – Januška, Najman, Dohnal, Holaník, Hynek, Březina, Hasil, Fabiánek, Kleveta, Matějka, Routa (A), Kučera (A)
    Trenér: Daniel Fuks

Rozhodčí: Čuňočka – Kleprlík, Kučera.

Dobrý večer všem hokejovým fanynkám a fanouškům, dnes nás čeká duel 9.kole Univerzitní ligy ledního hokeje, ve kterém se nám představí VUT Cavaliers Brno a ČVUT Engineers Prague. Utkání bude řídit pan Ivan Čuňočka.

Níže se můžete podívat, jak si vedly oba týmy v posledních zápasech.