Vítkovice – Plzeň 2:3 (po pr.) | Kladno – Mladá Boleslav 2:3 (0:1 po s.n.) | Liberec – Sparta 4:5 (kon.)
Motor ČB – Litvínov 1:0 (kon.) | Třinec – K. Vary 3:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:1 (kon.)
Pardubice – Mountfield HK 5:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 26.11.2023, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • Tipsport extraliga • 22. kolo

54:12
    Situace končí tím, že Adam Smith (TRI) v pádu vystřelil z obranného pásma puk mimo hřiště. Hosté tak budou mít ideální situaci – po komerční přestávce. Budou se snažit před koncem třetí třetiny ještě zamíchat kartami proti oslabenému soupeři.

27:10
    Tomáš Kundrátek (TRI) ve středním pásmu sáhl po Hladonikovi a je vyloučen za nedovolené bránění. Druhá přesilovka v rychlém sledu pro hosty začne po komerční přestávce.

23:40
    Hosté opět rychle zpět v pásmu a vybojovali první početní převahu pro svůj tým. Petr Sikora (TRI) je vyloučen za krosček.

18:07
    Ta trvala poměrně dlouho, ale nakonec končí ve středním pásmu, když Oceláři neudrželi pásmo. Druhým vyloučeným hráčem úvodní třetiny je Jan Hladonik (KVA). Třinecký odchovanec zahákoval Draveckého.

14:01
    Hned po vhazování ve středovém kruhu se nedovoleným zákrokem jako první hráč utkání provinil Ondřej Dlapa (KVA), který podrazil Sikoru. První přesilovku v zápase tak mají k dispozici domácí.

Michal Samiec

Branky a nahrávky: 21. Nestrašil (Kurovský, Kundrátek), 22. M. Roman (Hrehorčák, Čacho), 58. Nestrašil (Hrehorčák, Marinčin) – 14. O. Procházka (Gríger, Mikyska)

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Mazanec) – Marinčin, Smith, Kundrátek, J. Jeřábek, Adámek, Polášek, Nedomlel – Voženílek, Vrána (C), Pánik – Kurovský, Sikora, Nestrašil (A) – Hrehorčák, M. Roman, Holinka – Doktor, Čacho, Dravecký (A).
    Trenér: Zdeněk Moták

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Frodl) – Pulpán, Plutnar, Stříteský, Mikyska, Dlapa, Havlín, Huttula – O. Procházka, Gríger, Rachůnek (A) – O. Beránek (A), Černoch (C), Hladonik – Redlich, Jiskra, Koffer – Zetterberg, Kofroň, Bernovský.
    Trenér: David Bruk

Rozhodčí: Šír, Pilný – Lederer, Bohuněk

Diváci: 4 439