Los Angeles – Montreal 4:0 (kon.) | New Jersey – Buffalo 7:2 (kon.) | Pittsburgh – Toronto 3:2 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 0:1 (0:1 po s.n.) | San Jose – Vancouver 4:3 (kon.) | Vegas – Arizona 0:2 (kon.)
Colorado – Calgary 3:1 (kon.) | Detroit – Minnesota 4:1 (kon.) | Chicago – St. Louis 2:4 (kon.)

58:14
    Rozhodnout mohl Hoffman, ze středního pásma ale minul prázdnou branku!
    56:49 Brock BOESER - 4:3

56:49
    6/6
    Máme tu drama! Hosté vyhráli buly, předvedli kombinaci v útočném pásmu, Miller ještě se svou otočkou u branky neuspěl, odražený puk si ale zpracoval BROCK BOESER a z úhlu zamířil pod horní tyčku – 4:3. Asistence: J. T. Miller, Elias Pettersson.
    Boeser B., Miller J., Hronek F., Lafferty S., Pettersson E., Hughes Q.
    Benning M., Sturm N., Zetterlund F., Kähkönen K., Ferraro M., Granlund M.

56:25
    DeSmith je na střídačce, je tu dlouhá power-play Vancouveru.
    56:25 Kähkönenův výborný zákrok

56:25
    Kaapo Kähkönen podržel svůj tým, když dokázal chytit hned dvakrát tečovanou střelu od modré čáry. Důležitý zákrok!

45:40
    A tady máme souhrn trestů. Domácí Matt Benning obdržel dvě minuty za krosček a dvě minuty za hrubost, Calen Addison desetiminutový trest za nesportovní chování. Hostující Sam Lafferty dvě minuty za hrubost a Mark Friedman desetiminutový trest za nesportovní chování.
    41:48 Mike HOFFMAN - 4:2

41:48
    5/4
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Přesilovka je využitá a domácí vedou již o dva góly! Po rychlé kombinaci přišla přihrávka před brankoviště, DeSMith sice dokázal teč MIKEA HOFFMANA vyrazit, ale dorážka stejného hráče, které ale také hodně pomohl bránící Myers, už skončila za jeho zády – 4:2. Asistence: Mikael Granlund, Calen Addison.
    Hoffman M., Granlund M., Addison C., Kähkönen K., Eklund W.
    Miller J., Hronek F., DeSmith C., Cole I.

41:00
    Navíc je tu přesilovka pro domácí tým, dvě minuty za vysokou hůl totiž obdržel Tyler Myers.
    40:22 Mikael GRANLUND - 3:2

40:22
    5/5
    Skvělý úvod domácích do třetí třetiny. Z vlastního pásma se rozjel MIKAEL GRANLUND, středem se prokličkoval až před DeSmithe, kterého překonal forhendovým blafákem – 3:2! Asistence: Calen Addison, Mario Ferraro.
    Granlund M., Addison C., Ferraro M., Zetterlund F., Kähkönen K.
    Boeser B., Miller J., Hronek F., DeSmith C., Hughes Q.

39:58
    Po dalším náporu Vancouveru se za brankou strhla potyčka mezi Tomášem Hertlem a Dakotou Joshuou. Oba si vykoledovali dvě minuty za hrubost.
    39:39 Brock BOESER - 2:2

39:39
    6/5
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Dnes podruhé je vyrovnáno. Hronek byl nejprve zablokován, puk se ale k němu vrátil, vyslal další pokus, který Kähkönen pouze vyrazil před sebe a BROCK BOESER úspěšně dorážel k levé tyčce – 2:2. Asistence: J. T. Miller, Filip Hronek.
    Boeser B., Miller J., Hronek F., DeSmith C., Pettersson E., Hughes Q.
    Benning M., Kunin L., Kähkönen K., Ferraro M., Granlund M.

38:58
    Třetí přesilovka pro Vancouver, dvě minuty za vysokou hůl vyfasoval Tomáš Hertl.
    34:05 Fabian ZETTERLUND - 2:1

34:05
    6/6
    Domácí se dnes podruhé dostávají do vedení! Kus práce odvedl Hertl, když puk potáhl za branku, poté přihrál mezi kruhy, kde číhal FABIAN ZETTERLUND a ranou z první překonal marně zasahujícího DeSmithe – 2:1! Asistence: Tomáš Hertl.
    Zetterlund F., Hertl T., Burroughs K., Duclair A., Addison C., Kähkönen K.
    Garland C., DeSmith C., Myers T., Michejev I., Cole I., Aman N.

31:40
    Zákrok domácího hráče u mantinelu, Marc-Édouard Vlasic za něj dostal dvě minuty. Verdikt zní za podrážení.
    15:37 Filip HRONEK - 1:1

15:37
    6/5
    Nakonec je ale přesilovka využitá a máme srovnáno. Vancouver se udržel v útočném pásmu, Kähkönen se na brankové čáře překonával, ale pak už byl krátký na střelu z první z kruhu, kterou na něj vyslal FILIP HRONEK. Puk sice ztlumil, ale nakonec mu mezi betony proklouzal za brankovou čáru – 1:1. Asistence: J. T. Miller, Quinn Hughes.
    Hronek F., Miller J., Hughes Q., Boeser B., DeSmith C., Pettersson E.
    Benning M., Carpenter R., Kähkönen K., Ferraro M., Hertl T.

14:35
    Za brankou San Jose se odehrál tvrdý souboj, Amana srazil k ledu Kyle Burroughs a nakonec to bylo ohodnoceno jako faul. Domácí viník dostal dvě minuty za držení.
    09:58 Ty EMBERSON - 1:0

09:58
    6/6
    Domácí jdou do vedení! San Jose se dostalo do útočného pásma, Hertl přihrál na modrou čáru, kde napřáhl TY EMBERSON a jeho golfák přes chumel hráčů skončil přesně v horním růžku DeSmithovy branky. Pro střelce to byl vůbec první gól v NHL. Stav je 1:0. Asistence: Tomáš Hertl, Mike Hoffman.
    Emberson T., Hertl T., Hoffman M., Kähkönen K., Ferraro M., Eklund W.
    Garland C., DeSmith C., Friedman M., Blueger T., Myers T., Joshua D.
    03:33 Neuznaný gól Vancouveru

03:33
    Hosté se chvíli radovali z gólu, když po Kähkönenově rozehrávce po mantinelu přišla blesková nahrávka před branku, kde sklepával Lafferty, jenže ten při hledání pozice brnkl bruslí o gólmana San Jose, kterého tím vykolejil a po úspěšné trenérské výzvě se pískalo nedovolené bránění gólmanovi. Gól neplatí!

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 10. Emberson (Hertl, Hoffman), 35. Zetterlund (Hertl), 41. Granlund (Addison, Ferraro), 42. Hoffman (Granlund, Addison) – 16. Hronek (J. Miller, Q. Hughes), 40. Boeser (J. Miller, Hronek), 57. Boeser (J. Miller, E. Pettersson)

San Jose Sharks: Kähkönen (Blackwood) – Emberson, Ferraro (A), Benning, Addison, Burroughs, M. Vlasic – Hoffman, Hertl (A), Eklund – Duclair, Granlund, Zetterlund – MacDonald, Sturm, Kunin – Labanc, Carpenter, G. Smith.
    Trenér: David Quinn

Vancouver Canucks: DeSmith (Demko) – Hronek, Q. Hughes (C), Juulsen, Cole, T. Myers, Friedman – Lafferty, E. Pettersson (A), Michejev – Boeser, J. Miller (A), Beauvillier – Garland, Blueger, Joshua – Di Giuseppe, Aman, Höglander.
    Trenér: Rick Tocchet

Rozhodčí: Sandlak, Hanson – Mahon, Apperson

Diváci: 15 538