New Jersey – NY Islanders 5:4 (kon.) | Toronto – Florida 2:1 (2:1 po s.n.) | Philadelphia – Carolina 1:4 (kon.)
Minnesota – St. Louis 3:1 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Dallas 0:2 (kon.)
Chicago – Seattle 4:3 (kon.) | Arizona – Tampa 3:1 (kon.) | Edmonton – Vegas 5:4 (2:0 po s.n.)
Vancouver – Anaheim 3:1 (kon.)
po s.n. (2:0)
Edmonton Oilers
5:4 (1:0, 3:2, 0:2 - 0:0)
Vegas Golden Knights
Středa 29.11.2023, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

Naprosto zaslouženě vyhrál tento zápas Edmonton. Ve třetí třetině sice dokázalo Vegas srovnat, ale v nájezdech nedokázalo proměnit ani jeden. Dva body pro Oilers, kteří byli lepší, bod pro Vegas. (05:59:10)

Connor MCDAVID - 5:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Edmonton Oilers.
    Autorem vítězné branky je CONNOR MCDAVID.

2:0
    Ryan NUGENT-HOPKINS proměňuje. Trefil se na lapačku, s přehledem hrají domácí nájezdy.
    Jonathan MARCHESSAULT

1. série
    1:0
    Jonathan MARCHESSAULT neproměňuje. Vůbec netrefil branku.
    Connor MCDAVID

1. série
    1:0
    Connor MCDAVID proměňuje. S přehledem pod horní tyč.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:59
    Totožná situace jako v předchozím zápase. V poslední vteřině měl soupeř Vegas v prodloužení velkou šanci, tentokrát ji ale neproměnil.

64:39
    Jack Eichel zblokoval pokus soupeře, Edmonton rychle otočil hru a mohl rozhodnout.

64:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v prodloužení. Puk mají domácí.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 14. Gagner (Hamblin), 26. Janmark (McDavid, Nugent-Hopkins), 28. McDavid, 38. Kane (Bouchard, McDavid), rozh. náj. McDavid – 22. Stone (Korczak, Eichel), 26. Amadio (N. Roy), 54. B. Hutton (Cotter, Amadio), 58. Kolesar (Whitecloud, N. Roy)