Nashville – NY Rangers 3:4 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:4 (kon.) | Montreal – Detroit 4:5 (po pr.)
Ottawa – Seattle 2:0 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Boston 3:4 (po pr.)
Carolina – Buffalo 6:2 (kon.) | Arizona – St. Louis 4:1 (kon.) | Anaheim – Colorado 4:3 (1:0 po s.n.)
Vegas – Washington 4:1 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:4 (kon.) | Minnesota – Chicago 4:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
Pittsburgh Penguins
3:4 (0:0, 1:1, 2:2 - 0:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 03.12.2023, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

64:00
    No a pozor. Hosté hráli ve čtyřech, takže je tu přesilovka pro Pittsburgh. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Joel Farabee.

52:10
    Je po přesilovce domácích, neboť dvě minuty za nedovolené bránění jde odsedět Erik Karlsson.

51:03
    Přesilovka pro domácí. Dvě minuty za podrážení si vykoledoval Marc Staal.

45:02
    A ten byl také potrestán, hostující Nicolas Deslauriers obdržel dvě minuty za vražení na hrazení.

39:16
    Hned po buly se faulu dopustil Bryan Rust a má to za dvě minuty za hrubost.

29:55
    Další vyloučení na straně Pittsburghu, dvě minuty za vysokou hůl si vyslechl Drew O'Connor.

25:18
    Další vyloučení, nyní na straně Pittsburghu. Dvě minuty za hrubost obdržel Radim Zohorna.

22:42
    Vylučuje se až teď a Pittsburgh si dá druhou přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Cameron York.

01:34
    Je tu první vyloučení zápasu, přesilovku si zahraje Pittsburgh. Dvě minuty za vysokou hůl si odsedí Morgan Frost.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 35. Letang, 42. Guentzel (E. Karlsson, Rust), 60. Guentzel (Rust, Malkin) – 37. Tippett (Foerster), 48. Laughton (Seeler), 54. Foerster (York, Couturier), rozh. náj. Couturier