Havlíčkův Brod – Chrudim 6:5 (po pr.)
po prodl.
BK Havlíčkův Brod
6:5 (3:2, 1:3, 1:0 - 1:0)
HC Chrudim
Neděle 03.12.2023, 12:30 • Zimní stadion Kotlina • Liga dorostu • 19. kolo
Partner:
   
  V hodně napínavém, vyrovnaném a pohledném zápasu nakonec zvítězil Havlíčkův Brod nad Chrudimí 6:5 po prodloužení! Hrdinou zápasu se stal havlíčkobrodský obránce Pavel Konvalina, který rozhodl prodloužení a završil svůj hattrick! Ode mě je to pro dnešek vše, moc vám děkuji za pozornost a ze zasněžené Vysočiny vám přeji příjemný zbytek víkendu. Na počtenou! (14:45:21)
   
  Konec zápasu.
   
  62:41
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! No tak to byla neskutečná paráda, kterou teď vykouzlil PAVEL KONVALINA, který zkompletoval hattrick a vystřelil svému týmu bonusový bod! Oliver Čech předal puk Matěji Makovcovi, jenž přiťukl hrací předmět do jízdy právě havlíčkobrodskému obránci, který elegantně prokličkoval kolem dvou protihráčů až do předbrankového prostoru a nádhernou střelou zápěstím z mírného úhlu na levé straně zavěsil přesně pod víko! Asistence: Matěj Makovec, Oliver Čech.
   
  62:00
  Východočeši jsou v prodloužení aktivnější, ale zatím se jim nedaří probít se ke střele.
   
  61:22
  Novák hledal za obranu najíždějícího Kafku, kterému chyběl jen kousek k tomu, aby sebral nahozený puk. Kdyby se mu to povedlo, mohl ujíždět sám na brodskou bránu.
   
  61:00
  Bruslaři získali puk v obranném pásmu a mohou rozehrát.
   
  60:44
  Chrudim se zatím více drží na kotouči, ale nedokázala z toho zatím vymyslet nic nebezpečného.
   
  60:20
  Chrudim získala puk a zavezla ho do útočného pásma.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Třetí perioda vyšla lépe Bruslařům, kteří dokázali smazat nejtěsnější ztrátu, když se při přesilové hře trefil Pavel Konvalina. Za stavu 5:5 nás po krátké přestávce čeká pětiminutové prodloužení. Dokáže si v něm někdo připsat bonusový bod, nebo budou muset rozhodnout až samostatné nájezdy?
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:56
  Orlice ještě získaly puk a nahodily do útočného pásma.
   
  59:52
  Postavení mimo hru Chrudimi rozhodčí dobře viděl a odpískal. Do třetí sirény nám chybí už jen 8 sekund.
   
  59:35
  Kotouč je v pásmu Bruslařů. Vypadá to, že už se nic nestane a půjdeme do prodloužení.
   
  58:46
  Tak tohle byla tutovka Broďáků! Po hodně nepřehledné situaci před chrudimským brankovištěm vyplaval puk před Hrodka, který však v gólové pozici trestuhodně netrefil odkrytou bránu hostů, když gólman Etlaiš ležel na ledě!
   
  58:10
  Brankář Etflaiš toho teď asi moc neviděl proti střele Chromého z mezikruží, ale projektilu scházela větší přesnost, když proletěl vedle chrudimské brány.
   
  57:23
  Hosté už jsou kompletní, ale i nadále jsou zatlačeni do defenzivy. Havlíčkův Brod má teď o něco více ze hry.
   
  57:00
  Bruslaři přesunuli hru do útočné pásma, jenže u hrazení hrací předmět ztratili.

  Ladislav Vácha

  Branky a nahrávky: 5. Lédl (Chromý, Konvalina), 8. Kraučuk (Chromý, Rasocha), 12. Konvalina (M. Kopecký, Lédl), 37. M. Kopecký (Vaněček, Makovec), 43. Konvalina (Chromý, M. Kopecký), 63. Konvalina (Makovec, Čech) – 11. Smékal (S. Kopecký, Paulus), 19. Vaško (Kačírek, Koudelka), 24. Kačírek (Katzer, Raďák), 30. Kačírek (Katzer, Šanc), 35. S. Kopecký (Valkoun)


  BK Havlíčkův Brod: Humplík (Štáfl) – Konvalina, Duben, Rasocha, M. Kopecký, Frantl, Teml (C) – Čech, Chromý (A), Čapek (A), Hrodek, Kraučuk, Makovec, O. Suchý, Lédl, Kouba, Brožek, Vaněček
  Trenér: Lukáš Bureš

  HC Chrudim: Etflaiš (Friml) – Raďák, Šurc, Valkoun, Koudelka, Šanc – S. Kopecký (C), Kafka, Kačírek, Mandys (A), Smékal, Katzer, Novák, Prostřední, Paulus, Dvořák, Vaško
  Trenér: Petr Čáslava

  Rozhodčí: Martin Kratochvíl – Patrik Landsmann, Martin Hlaváček

  Diváci: 62
  thejrc.org